Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фільтрувальній станції бути!

Time Додано: п'ятниця, 12 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Головне будівництво Бердичева — фільтрувальну станцію — закінчать до літа поточного року, пообіцяв міський голова після огляду стану споруди. Як тільки приймуть державний бюджет, кошти, що є у міському, будуть направлені на завершення основної будівлі станції.

Фільтрувальній станції бути!

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Для того, щоб повністю завершити об’єкт, потрібно було спочатку 12 мільйонів, після перерахунку — 14. Сьогодні, аби виконати усі роботи треба набагато більше коштів. Будівництвом займається бердичівська фірма, тож це дасть змогу значно здешевити процес, зменшити видатки.»

Олександр Кіщук, директор будівельної фірми “Золотий ключ”: «На даний момент ми будемо виконувати цегельну укладку і покрівельні роботи. Накриємо приміщення для того, щоб можна було виконувати роботи з монтажу технологічного обладнання.»

Закінчити основну споруду фільтрувальної станції — поки що програма максимум, каже Олександр Кіщук. Строки виконання короткі, тож часу залишилося зовсім мало. Працівники фірми намагатимуться докласти багато зусиль, аби виправдати виявлену довіру.

Тож не за горами той час, коли бердичівляни зможуть насолоджуватися водою, що подається до їхніх помешкань, запевнили працівники водоканалу.

Микола Ревуцький, директор КП “Бердичівводоканал”: «Станція передбачає продуктивність від 12,5 тис. м. куб. У комплекс, звичайно, входить не лише ця станція, але за рахунок міського бюджету ми маємо запустити основний корпусу і отримати воду. З нього надходитиме вода, яка на 100% відповідатиме стандарту. Бердичівляни матимуть її у необхідній кількості.»

Після будівництва чимало роботи ще залишиться, говорять керуючі процесом. Необхідно буде зайнятися благоустроєм території, добудувати інші корпуси станції. Але це все прийде з часом, кажуть представники влади. На даний момент їхнє першочергове завдання — придатна до вживання вода.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0