Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Фестиваль учнівської творчості "Гостини до України" у школі-інтернаті

Time Додано: п'ятниця, 29 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Це не міжнародний симпозіум і не костюмований бал. В актовій залі Бердичівської школи-інтернату проходило свято "На гостини до України". Учні - від мала до велика - у національному вбранні 16 країн представляли культуру різних держав.

Фестиваль учнівської творчості "Гостини до України" у школі-інтернаті

Людмила Павлюк, заступник директора з виховної роботи Бердичівської школи-інтернату: "Сьогоднішній захід реалізується у рамках проекту "Подорож океаном життєвої компетентності". Педагоги спільно з дітьми здійснювали пошукову роботу, щоб представити країни, які завітали на гостини до нашої України. Цей захід сприяє формуванню полікультурної, особистої життєвої компетентності вихованців, забезпечує активну участь у творчій роботі дітей".

Як прийнято в українській родині, школярі інтернату почали творчий вернісаж із давньої традиції - зустрічали гостей, представників різних країн, хлібом-сіллю. У залі зазвучала мова ідиш. Танок "сонця та вогню" хава нагіла сповістив про появу перших учасників свята.

Кожній міні-програмі у виконанні учнів різних класів передувала велика пошукова робота. 200 школярів вивчали разом із вчителями традиції країн світу.

Олена Дурова, вихователь групи-родини 3-А класу Бердичівської школи-інтернату: "Історично склалося, що для Бердичева єврейська культура дуже знайома та близька. У підготовці до свята діти мали можливість навчитися танцювати хава нагілу, познайомитися хоча з короткою історією цієї держави, та надзвичайно широкими культурними традиціями. Ми відвідали єврейську общину, де нам запропонували допомогу, подальшу співпрацю та навіть вивчення їхньої мови".

На сцені - імпровізована корида. Під ритми музики Бізе з’явилися маленькі тореадори. На зміну іспанцям прийшли російська кадриль, частівки, та веселий ярмарок із коробейниками. П’ятикласниці в образі жвавих італійок звеселили шкільну публіку тарантелою. Запальну африканську чунга-чангу подарували наступні актори.

Тетяна Денисенко, учениця групи-родини "Джерельце" Бердичівської школи-інтернату: "Ми представляли Африку. Дуже старалися, щоб вийшло гарно. Нам допомагали вихователі".

Школярі презентували культуру країн різних континентів. Святкова програма перетворилася на фестиваль талантів.

Олександр Лижнюк, учень групи-родини "Росточок" Бердичівської школи-інтернату: "Ми представляли Молдову. Це запальні люди. Там люблять співати і танцювати. Національна страва цієї країни - мамалига. Ще є багато цікавих страв".

Олена Куліч, учениця групи-родини "Росточок" Бердичівської школи-інтернату: "Мені дуже сподобалося виступати. І дуже сподобалося це свято. Думаю, що і надалі буду брати участь у різних святах".

Василь Данильченко, учень 10 класу Бердичівської школи-інтернату: "Це країна, де люблять розважатися, танцювати та їсти. Ми підшукали інструменти - маракаси, наряди - шляпу-сомбреро, вивчили звичаї. Будемо танцювати!"

Окрім мистецьких здібностей, учні показали і кулінарні. Вони власноруч приготували страви народів світу.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0