Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка»

Time Додано: середа, 28 бер. 2018, 11:51 ( 12 міс. назад )

Того дня вони танцювали з особливою натхненністю. Ні, не сказати, щоб свої виступи в ансамблі ділили на «відповідальні» і «аби вважалося» – у бердичівський «Яринці» такого не знають від самого дня створення, але ця програма… Наступного року одна з найкоштовніших танцювальних перлин Бердичева – ансамбль «Яринка» (ЦПО ім. Разумкова) – відзначатиме 20-річний ювілей, а нині вона звітувала перед шанувальниками й фахівцями мистецтва танцю, а разом із тим заявляла своє право на звання «зразкового художнього колективу». Хвилювався кожен зі 110 її маленьких та юних вихованців, переживали цілі родини у залі, частіше звичного стукотіло серце незмінного керівника «Яринки» Жанни Кабанчук.

Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка» Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка» Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка» Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка» Феєричний звіт-заявку на звання «зразкового художнього колективу» відтанцювала бердичівська «Яринка»

Для них – ще зовсім маленьких і вже доволі юних – танець – то щось неземне, взірець прекрасного. Це, можливо, їхні бабусі з дідусями, можливо, матері з татами страшилися показати себе у всій, так би мовити, красі на великій сцені – та лише не вони. Ці діти, власне, й вирішили свого часу присвятити себе танцю, аби, серед іншого, вийти колись на широкий загал і вразити у самісіньке серце, розпаливши всередині кожного глядача полум’я почуттів.

Їхній керівник – то така людина, котра дбає про кожну дрібницю, діляться діти. Коли вони – у поїздці, то встигають не лише виступити, а й повноцінно відпочити. Роблять це усі гуртом. Так стають дружнішими, а коли у колективі панує дружба, значить живе взаємна підтримка й розуміння, значить уже легше й надійніше. Ну а щодо репетицій, не приховують, то тут Жанна Володимирівна може дати добрячого прочухана (а що робити, коли вони люблять бешкети?). Репетирують мало не щодня і важко, продовжують в «Яринці», зате коли виходиш на сцену, кажуть, то часто навіть не замислюєшся над рухами – все виходить само собою.

Зібрати цю «танцювальну сотню» до купи і дати їй толк – вже саме по собі чогось варте, зауважують батьки вихованців «Яринки» (кому, як не їм знати, наскільки непросто приборкати стихію енергії всередині своїх чад). Їхній Жанні Володимирівні, констатують, вдається не лише приборкувати, а й направляти енергію й таланти у потрібне русло.

Гарт в їхній «Яринці» ще той, зізнається сама Жанна Кабанчук: витримав 3-4 роки – вважай, будь-яка сцена тобі по силах, при цьому прямо пропорційно зростає успішність у школі. Взагалі-то, що таке «Яринка»? Звичайний колектив, звичайні діти, звичайні викладачі, звичайна така собі родина, говорить керівник. Та чи багато хто сьогодні може похвалитися, припустимо хоча б, звичайною родиною?.. Та й не звичайні вони зовсім, якщо розібратися. Це ж видно, це відчувається…

Того дня вони танцювали з особливою натхненністю… А як інакше, коли Жанна Володимирівна наказала, аби глядач від їхніх виступів отримав виключно насолоду, задоволення та гарний настрій?. «Яринці» задля цього потрібно було всього нічого...

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0