Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Феєрверк на електролінії

Time Додано: середа, 08 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Коли біда приходить, не до пошуку винуватців. Мешканці будинків № 71, 73, 75, 89 та 91 по вулиці Білопільській бояться, аби не сталося лихо, з 2004 року. Саме тоді відбулася передача комунальних споруд, обладнання і об’єктів благоустрою військового містечка від Бердичівської КЕЧ до комунальної власності територіальної громади міста. В тому числі - ТП-32 і ТП-32А. Нині тут місцями провисла лінія електропередач. Частина її проходить через гілки дерев. У непогоду провід тріщить та іскриться, наводячи жах на людей. Часто світло зовсім зникає, нарікають мешканці вулиці.

Феєрверк на електролінії

Юрій Пічковський, мешканець буд. № 73 по вул. Білопільській: «Особливо усіх хвилюють щитові у будинках, електролінії між деревами і ТП, що знаходяться у занедбаному стані. Лінії аварійні. Особливо під час ураганів".

Феєрверк на електролінії лякає мешканців Білопільської більш за все тим, що під нею бавляться діти. Їхні ігри особливо небезпечними стають під час дощу.

Василь Бодак, мешканець буд. № 91 по вул. Білопільській: «Були зламані дерева, був обрив лінії електропередач. Це небезпечно для дорослих і дітей. Тим більше, що тут дуже багато маленьких дітей".

Ініціативна група з представників громади колишнього військового містечка намагалася вирішити наболіле питання.

Юрій Пічковський, мешканець буд. № 73 по вул. Білопільській: « З Пономарчуком ходили уздовж лінії. Я показував її, особливо біля буд. № 71. Казав йому, що треба обрізати тополі. Він погодився. Та віз і нині там. На 005 дзвонив, також диспетчеру РЕМ. Той сказав: "У мене лише 2 людини. Ми плануємо проводити капремонт ліній".

Хто ж займався технічним обслуговуванням цієї повітряної лінії протягом 3-х років?

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: « РЕМ проводив. Хоч усі об’єкти знаходяться на балансі управління комунальним майном. Зверніться до управління. Там вам конкретно скажуть, хто і що проводив. Якщо у них на балансі".

Згідно Закону України про самоврядування, стаття 30, повноваження в галузі житлово-комунального господарства належать до відання управління ЖКГ. Там повідомили: давню помилку виправлять і передадуть відповідні об’єкти військового містечка на баланс РЕМу. Наразі заступник головного інженера РЕМу пояснює:

Олександр Бращенко, заст. головного інженера РЕМу:

« Процес передачі майна від КЕЧ в управління комунальним майном міста відбувся, а ось передачі цього майна на баланс ВАТ ЕК "Житомиробленерго" поки що немає. Ми не бачили затверджених головою управління актів передачі. Тому обслуговувати ТП 32 та ТП 32-А, які є джерелом постачання вул. Білопільської та Нізгірецької, ми не можемо. Це не наше майно. Те ж саме стосується і ліній електропередач, які знаходяться у незадовільному стані. Експлуатувати їх у такому вигляді неможливо".

Проблема власності трансформаторних підстанцій є злободенною в місті, погоджується Володимир Пономарчук. Міськвлада намагається навести порядок у цій сфері, каже він.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: « Ми прийняли у комунальну власність у 2004 році і ТП 32 та ТП 32-А. Дійсно, це недоробка і наша, що вчасно не передали в "Житомиробленерго", і "Обленерго" теж. Чому? Договори на постачання електроенергії заключені між споживачами і "Житомиробленерго". Їх ініціатива теж повинна була бути. Повинні були порушити питання. Ми перевірили всю вхідну документацію. Лист з’явився 2 дні тому".

Керівництво РЕМу теж прагне завершити процес передачі ТП 32 і 32-А на баланс "Житомиробленерго".

Олександр Бращенко, заст. головного інженера РЕМу:

« Останнє звернення було до міськвлади 17. 05. цього року. Відповіді не отримали. Актів до цього часу немає. Як тільки вони з’являться, ми одразу ж приступимо до приведення цих ліній у належний стан. З повним обсягом робіт ми вже визначилися".

Оскільки зі споживачами укладені договори на енергопостачання, каже Олександр Вікторович, по можливості працівники РЕМу на Білопільській деякі роботи, що не потребують великих затрат, проводять. Та цього вкрай недостатньо. Мешканці вулиці питають: хто ж відповідатиме в разі, якщо постраждають люди?

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: « Відповідальність несе балансоутримувач. Тобто управління комунальним майном".

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: «Ті лінії, що ведуть до ТП, чи йдуть по вулиці, усі знаходяться в обслуговуванні РЕМ. Якщо щось виникне... На жаль, у нас багато невирішених питань. Уже понад 10 років ми відпрацьовуємо усі ці правові відносини".

Найближчим часом на сесії міськради мають прийняти рішення про передачу електроустановок на баланс ВАТ ЕК "Житомиробленерго", говорить Володимир Пономарчук. Він наголошує: потрібна злагоджена робота міськвлади та "Обленерго".

Chatbubbles Коментарів: 0