Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Феєрверк на електролінії

Time Додано: середа, 08 серп. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Коли біда приходить, не до пошуку винуватців. Мешканці будинків № 71, 73, 75, 89 та 91 по вулиці Білопільській бояться, аби не сталося лихо, з 2004 року. Саме тоді відбулася передача комунальних споруд, обладнання і об’єктів благоустрою військового містечка від Бердичівської КЕЧ до комунальної власності територіальної громади міста. В тому числі - ТП-32 і ТП-32А. Нині тут місцями провисла лінія електропередач. Частина її проходить через гілки дерев. У непогоду провід тріщить та іскриться, наводячи жах на людей. Часто світло зовсім зникає, нарікають мешканці вулиці.

Феєрверк на електролінії

Юрій Пічковський, мешканець буд. № 73 по вул. Білопільській: «Особливо усіх хвилюють щитові у будинках, електролінії між деревами і ТП, що знаходяться у занедбаному стані. Лінії аварійні. Особливо під час ураганів".

Феєрверк на електролінії лякає мешканців Білопільської більш за все тим, що під нею бавляться діти. Їхні ігри особливо небезпечними стають під час дощу.

Василь Бодак, мешканець буд. № 91 по вул. Білопільській: «Були зламані дерева, був обрив лінії електропередач. Це небезпечно для дорослих і дітей. Тим більше, що тут дуже багато маленьких дітей".

Ініціативна група з представників громади колишнього військового містечка намагалася вирішити наболіле питання.

Юрій Пічковський, мешканець буд. № 73 по вул. Білопільській: « З Пономарчуком ходили уздовж лінії. Я показував її, особливо біля буд. № 71. Казав йому, що треба обрізати тополі. Він погодився. Та віз і нині там. На 005 дзвонив, також диспетчеру РЕМ. Той сказав: "У мене лише 2 людини. Ми плануємо проводити капремонт ліній".

Хто ж займався технічним обслуговуванням цієї повітряної лінії протягом 3-х років?

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: « РЕМ проводив. Хоч усі об’єкти знаходяться на балансі управління комунальним майном. Зверніться до управління. Там вам конкретно скажуть, хто і що проводив. Якщо у них на балансі".

Згідно Закону України про самоврядування, стаття 30, повноваження в галузі житлово-комунального господарства належать до відання управління ЖКГ. Там повідомили: давню помилку виправлять і передадуть відповідні об’єкти військового містечка на баланс РЕМу. Наразі заступник головного інженера РЕМу пояснює:

Олександр Бращенко, заст. головного інженера РЕМу:

« Процес передачі майна від КЕЧ в управління комунальним майном міста відбувся, а ось передачі цього майна на баланс ВАТ ЕК "Житомиробленерго" поки що немає. Ми не бачили затверджених головою управління актів передачі. Тому обслуговувати ТП 32 та ТП 32-А, які є джерелом постачання вул. Білопільської та Нізгірецької, ми не можемо. Це не наше майно. Те ж саме стосується і ліній електропередач, які знаходяться у незадовільному стані. Експлуатувати їх у такому вигляді неможливо".

Проблема власності трансформаторних підстанцій є злободенною в місті, погоджується Володимир Пономарчук. Міськвлада намагається навести порядок у цій сфері, каже він.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: « Ми прийняли у комунальну власність у 2004 році і ТП 32 та ТП 32-А. Дійсно, це недоробка і наша, що вчасно не передали в "Житомиробленерго", і "Обленерго" теж. Чому? Договори на постачання електроенергії заключені між споживачами і "Житомиробленерго". Їх ініціатива теж повинна була бути. Повинні були порушити питання. Ми перевірили всю вхідну документацію. Лист з’явився 2 дні тому".

Керівництво РЕМу теж прагне завершити процес передачі ТП 32 і 32-А на баланс "Житомиробленерго".

Олександр Бращенко, заст. головного інженера РЕМу:

« Останнє звернення було до міськвлади 17. 05. цього року. Відповіді не отримали. Актів до цього часу немає. Як тільки вони з’являться, ми одразу ж приступимо до приведення цих ліній у належний стан. З повним обсягом робіт ми вже визначилися".

Оскільки зі споживачами укладені договори на енергопостачання, каже Олександр Вікторович, по можливості працівники РЕМу на Білопільській деякі роботи, що не потребують великих затрат, проводять. Та цього вкрай недостатньо. Мешканці вулиці питають: хто ж відповідатиме в разі, якщо постраждають люди?

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: « Відповідальність несе балансоутримувач. Тобто управління комунальним майном".

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: «Ті лінії, що ведуть до ТП, чи йдуть по вулиці, усі знаходяться в обслуговуванні РЕМ. Якщо щось виникне... На жаль, у нас багато невирішених питань. Уже понад 10 років ми відпрацьовуємо усі ці правові відносини".

Найближчим часом на сесії міськради мають прийняти рішення про передачу електроустановок на баланс ВАТ ЕК "Житомиробленерго", говорить Володимир Пономарчук. Він наголошує: потрібна злагоджена робота міськвлади та "Обленерго".

Chatbubbles Коментарів: 0