Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ФАПи, ФЕПи та лікарські амбулаторії вже не належать сільським радам

Time Додано: вівторок, 11 січ. 2011, 06:00 ( майже 8 років назад )

Сільські та селищні лікарські амбулаторії, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти Бердичівського району будуть фінансуватися з райбюджету. З 1-го січня поточного року уже почалися перевірки та опис майна усіх закладів первинної медико-санітарної допомоги. Спеціальна комісія у складі представників райдержадміністрації, лікарні, РЕМу, голів та бухгалтерів селищних та сільських рад мало не щодня відвідує по два-три медичних пункти, де складає відповідні акти передачі майна.

ФАПи, ФЕПи та лікарські амбулаторії вже не належать сільським радам

Аби у людей не виникло підозр, щодо того, чи залишаться ФАПИ й амбулаторії тими ж закладами, якими є зараз, чи збережуть своє призначення, у районній адміністрації запевняють: усе буде по-старому. Така реорганізація лише документальна. Мешканці сіл зможуть приходити до лікаря так само, як і завжди це робили.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Ці зміни є суто організаційними. Жоден заклад перепрофільованим не буде, і це передбачено рішенням сесії Районної ради. нагадаю, що до цього часу всі заклади фінансувалися за рахунок сільських бюджетів. На наш погляд, переваги, звичайно, були, тому що певний фінансовий ресурс направляв сільський бюджет. Сьогодні це буде районний бюджет. Така реорганізація штовхає нас на те, щоб серйозно оптимізувати заклади первинної медико-санітарної допомоги.»

Тобто, каже Максим Самчик, тепер владі потрібно думати, як найліпше облаштувати ФАПи, ФЕПи та амбулаторії, укомплектувати їх сучасним обладнанням, аби медпрацівники могли надавати людям первинну медичну допомогу.

Щодо персоналу, який працює у цих закладах, то тут також все залишається без змін. Людей просто переведуть до штату Бердичівської центральної районної лікарні.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0