Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ФАПи, ФЕПи та лікарські амбулаторії вже не належать сільським радам

Time Додано: вівторок, 11 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Сільські та селищні лікарські амбулаторії, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти Бердичівського району будуть фінансуватися з райбюджету. З 1-го січня поточного року уже почалися перевірки та опис майна усіх закладів первинної медико-санітарної допомоги. Спеціальна комісія у складі представників райдержадміністрації, лікарні, РЕМу, голів та бухгалтерів селищних та сільських рад мало не щодня відвідує по два-три медичних пункти, де складає відповідні акти передачі майна.

ФАПи, ФЕПи та лікарські амбулаторії вже не належать сільським радам

Аби у людей не виникло підозр, щодо того, чи залишаться ФАПИ й амбулаторії тими ж закладами, якими є зараз, чи збережуть своє призначення, у районній адміністрації запевняють: усе буде по-старому. Така реорганізація лише документальна. Мешканці сіл зможуть приходити до лікаря так само, як і завжди це робили.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: «Ці зміни є суто організаційними. Жоден заклад перепрофільованим не буде, і це передбачено рішенням сесії Районної ради. нагадаю, що до цього часу всі заклади фінансувалися за рахунок сільських бюджетів. На наш погляд, переваги, звичайно, були, тому що певний фінансовий ресурс направляв сільський бюджет. Сьогодні це буде районний бюджет. Така реорганізація штовхає нас на те, щоб серйозно оптимізувати заклади первинної медико-санітарної допомоги.»

Тобто, каже Максим Самчик, тепер владі потрібно думати, як найліпше облаштувати ФАПи, ФЕПи та амбулаторії, укомплектувати їх сучасним обладнанням, аби медпрацівники могли надавати людям первинну медичну допомогу.

Щодо персоналу, який працює у цих закладах, то тут також все залишається без змін. Людей просто переведуть до штату Бердичівської центральної районної лікарні.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0