Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Елінгом літали ДУРи

Time Додано: четвер, 23 лип. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Чимало страху довелося натерпітися мешканцям Елінгу: до того, що в їхньому мікрорайоні час від часу знаходять різного роду боєприпаси, нарікають люди, вони вже звикли. Цього разу щось дуже схоже на снаряди літало мало не над їхніми головами. Жінки розповідають: сиділи на лавці, розмовляли... Раптом почули свист, одразу ж за ним — ще один.

Елінгом літали ДУРи

Валентна Омельченко, мешканка мікрорайону Елінг: “Перший звук був не такий сильний: зашипіло все і так засвітилось. А те, що тут впало — так то вже було страхіття! Просто жах, як ми тут всі полякалися...”

Тамара Демчик, мешканка мікрорайону Елінг: “Ми аж поприсідали від страху. Воно тут впало, почало шипіти, потім — диміти. Ну тут вже повискакували люди, прибігли сюди, щоб подивитися, що горить...”

ВОНО пролетіло метрів 400-500. Лишило кілька вибоїн на городі, здвинуло доріжку, що веде до сарайчика, потрапило в огорожу, випаливши у ній діру, після чого, нарешті, зупинило свій шлях.

А ось місце, звідки почали свій політ дві ДУРи, що російською означає “дистанционно-управляемые ракеты”. Поки одна з них летіла, лякаючи місцевих мешканців, а інша неслася у протилежний бік, третя так і залишилася лежати на землі. Як розповів присутнім на місці пригоди керівник міської комунальної аварійно-рятувальної служби, подібні боєприпаси використовуються для розмінування мінних полів, виступаючи у ролі носіїв детонаційних снарядів. Випускає їх спеціальна установка для розмінування.

Яким чином три боєприпаси опинилися на місці пригоди, хто і що намагався з ними зробити, з’ясовуватиме міліція. Наразі відомо те, що затримано одного з чоловіків, який, підозрюється у скоєнні вибухів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0