Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Елінгом літали ДУРи

Time Додано: четвер, 23 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Чимало страху довелося натерпітися мешканцям Елінгу: до того, що в їхньому мікрорайоні час від часу знаходять різного роду боєприпаси, нарікають люди, вони вже звикли. Цього разу щось дуже схоже на снаряди літало мало не над їхніми головами. Жінки розповідають: сиділи на лавці, розмовляли... Раптом почули свист, одразу ж за ним — ще один.

Елінгом літали ДУРи

Валентна Омельченко, мешканка мікрорайону Елінг: “Перший звук був не такий сильний: зашипіло все і так засвітилось. А те, що тут впало — так то вже було страхіття! Просто жах, як ми тут всі полякалися...”

Тамара Демчик, мешканка мікрорайону Елінг: “Ми аж поприсідали від страху. Воно тут впало, почало шипіти, потім — диміти. Ну тут вже повискакували люди, прибігли сюди, щоб подивитися, що горить...”

ВОНО пролетіло метрів 400-500. Лишило кілька вибоїн на городі, здвинуло доріжку, що веде до сарайчика, потрапило в огорожу, випаливши у ній діру, після чого, нарешті, зупинило свій шлях.

А ось місце, звідки почали свій політ дві ДУРи, що російською означає “дистанционно-управляемые ракеты”. Поки одна з них летіла, лякаючи місцевих мешканців, а інша неслася у протилежний бік, третя так і залишилася лежати на землі. Як розповів присутнім на місці пригоди керівник міської комунальної аварійно-рятувальної служби, подібні боєприпаси використовуються для розмінування мінних полів, виступаючи у ролі носіїв детонаційних снарядів. Випускає їх спеціальна установка для розмінування.

Яким чином три боєприпаси опинилися на місці пригоди, хто і що намагався з ними зробити, з’ясовуватиме міліція. Наразі відомо те, що затримано одного з чоловіків, який, підозрюється у скоєнні вибухів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0