Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Елінгом літали ДУРи

Time Додано: четвер, 23 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Чимало страху довелося натерпітися мешканцям Елінгу: до того, що в їхньому мікрорайоні час від часу знаходять різного роду боєприпаси, нарікають люди, вони вже звикли. Цього разу щось дуже схоже на снаряди літало мало не над їхніми головами. Жінки розповідають: сиділи на лавці, розмовляли... Раптом почули свист, одразу ж за ним — ще один.

Елінгом літали ДУРи

Валентна Омельченко, мешканка мікрорайону Елінг: “Перший звук був не такий сильний: зашипіло все і так засвітилось. А те, що тут впало — так то вже було страхіття! Просто жах, як ми тут всі полякалися...”

Тамара Демчик, мешканка мікрорайону Елінг: “Ми аж поприсідали від страху. Воно тут впало, почало шипіти, потім — диміти. Ну тут вже повискакували люди, прибігли сюди, щоб подивитися, що горить...”

ВОНО пролетіло метрів 400-500. Лишило кілька вибоїн на городі, здвинуло доріжку, що веде до сарайчика, потрапило в огорожу, випаливши у ній діру, після чого, нарешті, зупинило свій шлях.

А ось місце, звідки почали свій політ дві ДУРи, що російською означає “дистанционно-управляемые ракеты”. Поки одна з них летіла, лякаючи місцевих мешканців, а інша неслася у протилежний бік, третя так і залишилася лежати на землі. Як розповів присутнім на місці пригоди керівник міської комунальної аварійно-рятувальної служби, подібні боєприпаси використовуються для розмінування мінних полів, виступаючи у ролі носіїв детонаційних снарядів. Випускає їх спеціальна установка для розмінування.

Яким чином три боєприпаси опинилися на місці пригоди, хто і що намагався з ними зробити, з’ясовуватиме міліція. Наразі відомо те, що затримано одного з чоловіків, який, підозрюється у скоєнні вибухів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0