Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому

Time Додано: вівторок, 14 лист. 2017, 14:08 ( близько 1 року назад )

Електронна петиція щодо стану бердичівського Парку ім. Шевченка виступила окремою темою на останньому засіданні виконавчого комітету. Перед тим, як перейти до обговорення викладеного у петиції, заступник міського голови Таміла Павлішина інформувала присутніх: площа Парку складає близько 3,5 га, 83 % з яких займає площа загального користування, а 17 % – земля під тимчасовими спорудами й атракціонами. До 2002-го року, нагадала, парк обслуговувало комунальне підприємство. У січні 2002-го рішенням міськради підприємство ліквідували, а майно передали відділу комунальної власності та в оренду ТОВ «Парк культури і відпочинку». Згідно умов договору, орендар гасив боргові зобов’язання з розрахунків із бюджетами всіх рівнів та Пенсійним фондом та працевлаштовував до себе працівників ліквідованого підприємства.

Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому Електронна петиція щодо стану Парку ім. Шевченка стала приводом для розгляду на засіданні виконкому

У силу різних причин, у т. ч. й фінансових можливостей, не всі з зобов’язань були виконані, констатувала заступник. Представники парку секрету з цього не робили, інформуючи за потребою.

Питання, що цікавить багатьох – як відобразилося вилучення земель загального користування на надходженнях до міського бюджету, продовжила Таміла Павлішина. І навела цифри для порівняння.

Ну а що ж петиція?.. Доповідачка пішла за порядком. Вимога перша – перегляд договору.

Отже… Є діючий договір, резюмувала заступник, є зобов’язання, є умови розірвання договору. Є і розрахунки витрат, що лягли би на плечі міста, виріши воно утримувати парк.

А ще ж є оренда майна (зі слів Таміли Павлішиної, це десь близько 45,0 тис. грн.), фонд оплати праці (близько 700,0 тис. грн.), придбання атракціонів (цю цифру навіть не закладали), утримання вхідної арки, витрати на передачу в оренду. Можна підбивати загальну суму...

Надали слово й автору петиції – Олексію Тростянському. Асфальтове покриття у районі атракціонів виглядає ще більш-менш пристойно, зауважив громадський активіст. На відміну від того, що знаходиться у так званій зоні відпочинку.

У Бердичеві є ділянки, що не прикрашають місто, погоджується міський голова. Звернення про наведення порядку у парку ним зрозуміле й прийняте. При цьому можна просто озвучувати ті чи інші тези та розставляти акценти, зауважив, а можна долучитися безпосередньо самому до зміни ситуації. А зі слів представниці орендаря парку, ситуація, серед іншого така, що підприємство щорічно несе збитки у розмірі 300-400 тис. грн. Піднімати ціни на квитки – значить вдарити по кишені відвідувачів, так що…

Взагалі, приємно те, що багатьом людям у місті не все рівно, як і чим воно живе, відзначив Василь Мазур. Парк ім. Шевченка – одне зі статусних місць Бердичева, продовжив, і сьогодні ситуація по ньому не найкраща. Тому міські служби спільно з керівництвом підприємства й відпрацювали схему дій на наступний рік.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0