Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 18:01 ( 4 міс. назад )

Звернення депутатів Бердичівської районної ради до колег із ради міської, щодо, начебто, порушення екологічного, земельного та водного законодавства викликало бурхливе обговорення на позачерговій сесії Бердичівської міської ради. У документі від 4.01.2018 р. зверталася увага, зокрема, на те, що суб’єкти господарювання, розташовані у Бердичеві, скидаючи неочищені стоки до водних об’єктів, забруднюють землі Скраглівської, Райківської, Швайківської, Слободищенської сільських рад та Гришковецької селищної ради. Окрім того, говорилося про, начебто, виявлення численних фактів таких скидів, про встановлення винних, про те, що вже задіяні правоохоронні органи.

Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія Екологія на Бердичівщині: район vs місто. Від просто звинувачень – у практичної площину: 32 позачергова сесія

На самому початку міський голова, котрий інформував про наявність звернення, запропонував депутатам розглянути те у постійних комісіях. Із тим, аби, вивчивши та опрацювавши, винести на чергову сесію.

У відповідь окремі народні обранці поцікавилися, мовляв, як бути з Відкритим листом від 30. 11. 2017 р., в якому очільники вищевказаних громад аналогічно «звертали увагу», а разом із тим заявляли, що за час головування Василя Мазура екологічна ситуація у районі, начебто, «призвела до катастрофи». Підписи до листа зібрав тоді голова ГО «Джерело довіри» Олег Козловський.

Оцінку його діяльності як міського голови має давати бердичівська міська громада, продовжив Василь Мазур. Поки що ж він бачить лише оцінку від району і не бачить від того ані конкретних пропозицій, ані будь-яких підтверджуючих документів.

У місті відреагували на лист від сільських голів певними напрацюваннями, інформував міський голова, і він готовий спілкуватися з представниками району у площині практичній, а не просто оцінок.

Є позиція – висловлюй, пропонує Василь Мазур. І будь-готовий до того, аби нести відповідальність за кожне своє слово. Дуже вже люблять деякі таврувати, зауважує, а лишень що – нічого не чув, нічого не бачив. І підводить риску: посадові особи органів місцевого самоврядування мають діяти у рамках закону.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0