Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дивитися на місто “свіжими” очима вирішили на щотижневій нараді у міського голови

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Знову кінець робочого тижня, а отже, настав час для звітів. Керівники усіх служб, установ та організацій зібралися у мерії, щоб розповісти, хто що зробив чи не зробив протягом чотирнадцяти днів, які пройшли з моменту останньої зустрічі.

Дивитися на місто “свіжими” очима вирішили на щотижневій нараді у міського голови

Як працювала за цей час робоча група з розгляду звернень громадян, розповіла її керівник Світлана Борисова. Найбільше люди цікавляться земельними питаннями та надсилають колективні звернення, в яких просять відремонтувати внутрішньобудинкову територію.

Світлана Борисова, керівник групи з розгляду звернень громадян: “Спеціалістами розглянуто 130 звернень, з них 25 стосуються вирішення проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства, 48 – надання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, 32 – питання архітектури та містобудування. Не буду зупинятися на тому, що зроблено, але скажу, що вже є подяки від мешканців”.

Очільникам відділу молодіжної та сімейної політики і центру соціальних служб у справах сімї, дітей та молоді Тамарі Ковалик і Тетяні Стельмах порадили більше “світитися” у засобах масової інформації. А також проявляти власну ініціативу у проведенні різних заходів. Громадяни повинні знати, що в місті існують такі структури, до яких можна звернутися з певних питань, наголосив міський голова.

Такі перемовини свідчать: місто світиться не всюди. Попри те, що начальники відповідних служб неодноразово отримували доручення від Василя Мазура виправити ситуацію. На питання, які вулиці ще не освітлюються, заступник мера Володимир Пономарчук чіткої відповіді не дав. Так само, як не дали її керівники жеків. Особливо складно комунальникам було зорієнтуватися у приватному секторі на підпорядкованій території.

Також виступи свідчили про те, що у жеках склавши руки не сидять. Білять підїзди, ремонтують водостічні труби, хлорують сміттєзбірники, фарбуть фасади, замінюють каналізаційні труби, ремонтують дахи, прибирають гориша, зрізують дерева. За своєчасне проведення останніх операцій добрі слова на свою адресу почули представники комунального підприємства “Озеленювач”.

Гарними новинами порадували пожежні. Кажуть, …..

Своїми спостереженнями поділились представники санітарної служби. Наголосили на моменті, якого теж давно не траплялось у місті.

Надія Мельничук, зав.санітарно-гігієнічним відділом Бердичівської райСЕС: “Ми провели багато лабораторних досліджень, і в нас у цьому році більше 40 відсотків відхилень по мікробіологічним показникам. За свою 30-річну діяльність я такого не пам’ятаю, було три-п’ять відсотків відхилень. Така вода непридатна ні для яких потреб”.

Наступної пятниці, пообіцяв мер, на території двох жеків проведуть операцію “свіжі очі”. У такому ж складі, в якому звикли щотижня збиратися і звітувати про виконане та невиконане, представники різних структур поїдуть в люди. Будуть спілкуватися з населенням, звертати увагу на кожну невкручену лампочку, нескошену бурянину, неприбране сміття і робити висновки. Одним словом, подивляться на місто новими, “свіжими”, очима.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0