Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами

Time Додано: четвер, 29 бер. 2018, 16:40 ( 4 міс. назад )

У дитячій міській бібліотеці школярі молодшого шкільного віку мали цікаву зустріч із відомим дитячим письменником, знаним зі шкільної програми, лауреатом премії ім. Лесі Українки поетом Анатолієм Качаном. Завітав до Бердичева разом із директором видавництва дитячої літератури «Веселка» завдяки ІІ-му книжковому форуму «ДієСлово», що проходив на Житомирщині. Головна мета візиту, кажуть гості, долучити дітей до читання, творчості, познайомити із живим поетом.

Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами

Чи знають діти, хто такий поет-мариніст? Запитав і пояснив: це він, поет, який пише не тільки про степ, але й про море. Він автор 17-ти дитячих книг. Презентував останню, яка так і називається «За нашим садом море грає». Ілюстрував цю книгу відомий художник Кость Лавро. Поет у юності навчався в Одесі, тож любов до моря несе крізь усе життя, ділиться із маленькими слухачами.

«І хоч стали менше читати, ніколи книга не програє змагання з інтернетом»,- переконує автор. Є сучасний варіант зробити життя книги вічним!

Для тих, кому вже далеко за 30-ть, з Анатолієм Качаном знайомились на сторінках журналів: «Піонерія», «Барвінок», «Соняшник». «Прощання з літом», «Зелений промінь», «Ворота міста» - далеко не уся література Анатолія Качана, яка є у дитячій книгозбірні. Цікавий він і як автор близько 20-ти віршів-безконечників, на зразок «Лінивих вареників». Прощаючись до наступної зустрічі, поет бажає своїм допитливим співрозмовникам мати насолоду й від власної творчості.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0