Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами

Time Додано: четвер, 29 бер. 2018, 16:40 ( 12 міс. назад )

У дитячій міській бібліотеці школярі молодшого шкільного віку мали цікаву зустріч із відомим дитячим письменником, знаним зі шкільної програми, лауреатом премії ім. Лесі Українки поетом Анатолієм Качаном. Завітав до Бердичева разом із директором видавництва дитячої літератури «Веселка» завдяки ІІ-му книжковому форуму «ДієСлово», що проходив на Житомирщині. Головна мета візиту, кажуть гості, долучити дітей до читання, творчості, познайомити із живим поетом.

Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами Дитячий письменник Анатолій Качан зустрівся із бердичівськими школярами

Чи знають діти, хто такий поет-мариніст? Запитав і пояснив: це він, поет, який пише не тільки про степ, але й про море. Він автор 17-ти дитячих книг. Презентував останню, яка так і називається «За нашим садом море грає». Ілюстрував цю книгу відомий художник Кость Лавро. Поет у юності навчався в Одесі, тож любов до моря несе крізь усе життя, ділиться із маленькими слухачами.

«І хоч стали менше читати, ніколи книга не програє змагання з інтернетом»,- переконує автор. Є сучасний варіант зробити життя книги вічним!

Для тих, кому вже далеко за 30-ть, з Анатолієм Качаном знайомились на сторінках журналів: «Піонерія», «Барвінок», «Соняшник». «Прощання з літом», «Зелений промінь», «Ворота міста» - далеко не уся література Анатолія Качана, яка є у дитячій книгозбірні. Цікавий він і як автор близько 20-ти віршів-безконечників, на зразок «Лінивих вареників». Прощаючись до наступної зустрічі, поет бажає своїм допитливим співрозмовникам мати насолоду й від власної творчості.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0