Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячий оздоровчий табір “Соколятко”: сезон відпочинку відкрито

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Позивні труби, звуки національного гімну, доповідь директору старшого вихователя і підняття прапорів: у дитячому оздоровчому таборі “Соколятко” урочистою лінійкою відзначили відкриття І-ї зміни. Близько ста юних мешканців Бердичева, а також Бердичівського, Романівського, Ружинського та Чуднівського районів перетворилися на членів 6-ти загонів.

Дитячий оздоровчий табір “Соколятко”: сезон відпочинку відкрито

5-й рік табір зустрічає у статусі міського. У Бердичеві, зазначив у своєму виступі Василь Толочко, намагаються не залишати поза увагою потреби та проблеми цього закладу. Секретар міської ради позитивно оцінив результати перебування табору у комунальній власності і наголосив: міська влада зробить все для того, щоб “Соколятко” й надалі служив інтересам дітей.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “5 років тому, коли вирішували, бути чи не бути табору, абсолютно правильною виявилася позиція міської влади стосовно того, що табір потрібно зберегти. За ці роки в нього були вкладені значні кошти для створення необхідних умов для дітей, лише за два останніх роки для зміцнення бази табору із міського бюджету було виділено 570 тисяч гривень.”

Щороку колектив “Соколятка” намагається зробити так, щоб потрапивши до закладу, діти лишилися задоволеними перебуванням у ньому. Увагу тут звертають на все: на стан кімнат (вони мають бути світлими, сухими, без протягів), на раціон харчування юних мешканців табору та на інші не менш важливі деталі. Зі слів керівництва закладу, копітка підготовка до сезону пройшла й цьогоріч.

Валентина Шевчук, директор дитячого оздоровчого табору “Соколятко”: “Було закуплене нове холодильне обладнання, придбані нові карнизи для корпусів, нові постільна білизна та меблі. Ми постаралися і тому сьогодні усе пофарбоване, зроблений профілактичний ремонт приміщень. Щодо харчування, то дітей годують 5 разів на добу, в раціоні є фрукти, овочі, меню досить різноманітне.”

Та не тільки різноманітне меню пропонують усім, хто вирішив провести частину канікул у таборі. Ледь не через день до “Соколятка” приїжджають гості — артисти міського Палацу культури ім . О. Шабельника, вихованці міських циркових студій та центру “Юність”, колективи житомирських мистецьких закладів. У день відкриття І-ї зміни мешканців “Соколятка” радував своєю творчістю БДТ ім. О. Разумкова.

Андрій Воронович: “Мені тут дуже добре, у таборі є чим зайнятися: створені гуртки спортивні, з малювання, бісероплетіння, вишиванки... Особисто мені до вподоби ходити до двох перших. Взагалі, я радий від того, що сюди приїхав.”

І вихователі табору і самі діти не сумніваються: 21 день, проведений у “Соколяткові”, вийде цікавим, змістовним і таким, що запам’ятається надовго.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0