Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячий оздоровчий табір “Соколятко”: сезон відпочинку відкрито

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Позивні труби, звуки національного гімну, доповідь директору старшого вихователя і підняття прапорів: у дитячому оздоровчому таборі “Соколятко” урочистою лінійкою відзначили відкриття І-ї зміни. Близько ста юних мешканців Бердичева, а також Бердичівського, Романівського, Ружинського та Чуднівського районів перетворилися на членів 6-ти загонів.

Дитячий оздоровчий табір “Соколятко”: сезон відпочинку відкрито

5-й рік табір зустрічає у статусі міського. У Бердичеві, зазначив у своєму виступі Василь Толочко, намагаються не залишати поза увагою потреби та проблеми цього закладу. Секретар міської ради позитивно оцінив результати перебування табору у комунальній власності і наголосив: міська влада зробить все для того, щоб “Соколятко” й надалі служив інтересам дітей.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “5 років тому, коли вирішували, бути чи не бути табору, абсолютно правильною виявилася позиція міської влади стосовно того, що табір потрібно зберегти. За ці роки в нього були вкладені значні кошти для створення необхідних умов для дітей, лише за два останніх роки для зміцнення бази табору із міського бюджету було виділено 570 тисяч гривень.”

Щороку колектив “Соколятка” намагається зробити так, щоб потрапивши до закладу, діти лишилися задоволеними перебуванням у ньому. Увагу тут звертають на все: на стан кімнат (вони мають бути світлими, сухими, без протягів), на раціон харчування юних мешканців табору та на інші не менш важливі деталі. Зі слів керівництва закладу, копітка підготовка до сезону пройшла й цьогоріч.

Валентина Шевчук, директор дитячого оздоровчого табору “Соколятко”: “Було закуплене нове холодильне обладнання, придбані нові карнизи для корпусів, нові постільна білизна та меблі. Ми постаралися і тому сьогодні усе пофарбоване, зроблений профілактичний ремонт приміщень. Щодо харчування, то дітей годують 5 разів на добу, в раціоні є фрукти, овочі, меню досить різноманітне.”

Та не тільки різноманітне меню пропонують усім, хто вирішив провести частину канікул у таборі. Ледь не через день до “Соколятка” приїжджають гості — артисти міського Палацу культури ім . О. Шабельника, вихованці міських циркових студій та центру “Юність”, колективи житомирських мистецьких закладів. У день відкриття І-ї зміни мешканців “Соколятка” радував своєю творчістю БДТ ім. О. Разумкова.

Андрій Воронович: “Мені тут дуже добре, у таборі є чим зайнятися: створені гуртки спортивні, з малювання, бісероплетіння, вишиванки... Особисто мені до вподоби ходити до двох перших. Взагалі, я радий від того, що сюди приїхав.”

І вихователі табору і самі діти не сумніваються: 21 день, проведений у “Соколяткові”, вийде цікавим, змістовним і таким, що запам’ятається надовго.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0