Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячому садку «Ялинка» - 45 !

Time Додано: вівторок, 29 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Яскравим розмаїттям маленьких зірок засвітилася сцена дошкільного навчального закладу № 16: дитячому садку виповнилося 45 років. Ювілей вихованці закладу разом із вихователями вирішили відзначити святковим концертом. Начальник міського управління освіти і науки Тетяна Стельмах вважає «Ялинку» одним із найкращих дошкільних навчальних закладів Бердичева.

Дитячому садку «Ялинка» - 45 !

Тетяна Стельмах начальник міського управління освіти і науки: "Завдяки вам, шановні батьки, садок має такий охайний естетичний вигляд. Звичайно, і міська влада, і управління освіти поновлюють та розширюють матеріально-технічну базу, але без вашої допомоги... заклад не був би таким гарним і привітним."

Із рук заступника міського голови Івана Демуся колектив 16-го дитсадка отримав у подарунок принтер, директор водоканалу Микола Ревуцький, який тримає шефство над "Ялинкою", вручив іменинникам DVD-програвач. Збірку своїх творів та диск подарував дітям композитор Олесь Коляда. За словами завідуючої Ніни Бойко, садок має чимало здобутків: у 2003-му та 2005-му заклад представляв Житомирщину на Всеукраїнських виставках, на його базі неодноразово проводилися семінари із обміну досвідом.

Ніна Бойко завідуюча ДНЗ № 16 "Ялинка": "2006-й рік. ДНЗ видає методичні рекомендації під назвою "Грайлики" із досвіду роботи нашого колективу. 2007-й - колектив проводить творчий звіт "Розвиток творчої здібності дітей шляхом впровадження інноваційних технологій". За останні 5 років суттєво зміцнилася матеріально-технічна база "Ялинки". Це відбулося завдяки підтримці міського голови та його команди, міського управління освіти, профкомів, шефів та наших батьків."

Групи "Сонечко", "Веселка", "Грайлики", а також гуртки "До-Мі-Солька" та "Чарівні звуки" подарували присутнім чимало приємних хвилин. Діти колядували, щедрували, грали у схованки, запрошували гостей у світ мультиків та розмальовок. На сцені було вдосталь веселих та жартівливих пісень і танців. Концерт та атмосфера у садочку сподобалася і батькам, і тим, хто віддав закладу багато років свого життя.

Галина Ковбій пенсіонерка: "Завжди із хвилюванням приходжу у цей дитячий садок. Він - мій улюблений і єдиний, у ньому я пропрацювала 25 років. Мої найкращі роки пройшли тут. Саме тут зростали мої діти, тут пройшло все найкраще, що було у моєму житті."

Юлія Буткіна пенсіонерка: "Дуже задоволена тим, що нас, пенсіонерів, запрошують до себе у гості. Радіємо, що садочок процвітає. Всім - здоров’я та наснаги у роботі - і діткам, і батькам, і усім вихователям."

Ірина Вей мати вихованця закладу: "Моїй дитині подобається цей дитячий садок, ми ходимо сюди вже 3 роки... Відчуття у мене прекрасні, до колективу ніяких претензій ніколи не було. Тут все чудово, гарно навчають, із розумінням ставляться до дітей... Я задоволена."

Альона Бойко, яка колись теж виховувалася у "Ялинці", каже, що цей садок - місце, куди завжди хочеться повертатися.

Альона Бойко колишня вихованка ДНЗ № 16 "Ялинка": "Вспоминается та атмосфера... Она сохранилась до сих пор. Здесь приятно, здесь хорошо... Это - детский мир, здесь все для детей. Огромное спасибо тем людям, которые сегодня заботятся о нашем юном поколении."

Справжнім сюрпризом для головних учасників концерту став подарунок від їхніх вихователів - святковий торт. Навколо найголовнішого подарунка діти провели останній того вечора хоровод.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0