Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитячому садкові на Червоній Горі бути!

Time Додано: субота, 11 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

На останній 2-й сесії Бердичівської міської ради поставили крапку у питанні “Бути чи не бути дитячому садкові на Червоній Горі?”... Місто викупить незавершене будівництво, що розташоване у мікрорайоні, у нинішніх його власників. Таким чином завершиться історія, що розпочалася з моменту продажу Міністерством оборони України цього об’єкта представникам місцевого бізнесу. Весь цей час команда, очолювана Бердичівським міським головою, намагалася вирішити питання таким чином, аби задовольнити нагальну потребу червоногірської частини громади у дошкільному навчальному закладі, і ось, нарешті, надія городян на те, що садок добудують, ожила.

Дитячому садкові на Червоній Горі бути!

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Довгий час нам не вдавалося знайти спільну мову з підприємцями, але зараз існує відповідна домовленість. Тож було прийняте рішення про його викуп. На останній сесії були внесені зміни і доповнення до попередніх рішень для здійснення даної процедури, тому що існує тендерне законодавство. Якщо на початку року нам вдасться здійснити задумане, то будівництво буде включене до Плану соціально-економічного розвитку Бердичева на 2011-й рік. Тоді можна буде поставити перед державою питання про виділення коштів з державного бюджету.”

Допомога держави у цій справі буде аж ніяк не зайвою: для того, аби цей об’єкт перетворився на привабливий та затишний дитячий садок на 330 місць, потрібно, за оцінками фахівців, близько 10-ти мільйонів гривень. І це не рахуючи суми, необхідної для викупу. Та головне, що питання “Бути чи не бути?” зрушилося з мертвої, здавалося, точки. Зараз потрібно розібрати 3-й поверх, адже підприємці планували збудувати тут житловий будинок та внести відповідні зміни до документації. Процедуру оформлення документів планували завершити до кінця року, але, мабуть, справа затягнеться до січня-лютого 2011-го.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Справа у тому, що існує тендерне законодавство, яке, на мій погляд, є не дуже вдалим. Як можна викупляти на тендері один садок, коли іншої будівлі на Червоній Горі немає? Простій людині це не зрозуміло, але таким є закон. Ми мусимо звернутися до Мінекономіки, аби купити будівлю в одного замовника... Адже садочок буде викуплятися за кошти з міського бюджету.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0