Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати

Time Додано: середа, 11 жовт. 2017, 17:43 ( 8 міс. назад )

Маленькому Максимку рік від народження. У день здорової дитини мама вирішила йти до дитячої поліклініки, зробити синові рекомендовані щеплення.

Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати Дитяча поліклініка має всі необхідні для щеплень препарати

Мама маленької Злати теж вчергове привела донечку на імунізацію.

Перед тим, як зробити щеплення, дитину обов’язково має оглянути лікар-педіатр. Марина Дашкевич каже, що батьківська відмова насьогодні – явище рідкісне.

Туберкульоз, дифтерія, поліомієліт, гепатит В, кір, коклюш та ін. захворювання, які вважають найбільш небезпечними для здоров’я й життя, внесено до календаря профілактичних щеплень дітей. У чому суть вакцинації, навіщо потрібні дитячі щеплення, чи є вони обов’язковими насьогодні та чи достатньо вакцин – із цими та іншими запитаннями ми звернулись до лікаря-імунолога, завідувача педіатрично-дільничним відділенням Валентини Ковальчук.

Якийсь час батьки й лікарі скаржились на нестачу вакцин БЦЖ. Насьогодні їх є у достатній кількості.

Вакцинація, кажуть лікарі, самий ефективний спосіб захисту від захворювань. Її суть полягає у створенні колективного імунітету. Якщо в регіоні щеплено 95% дитячого населення – небезпечні хвороби можуть не спалахнути. Звісно, сумніви попередньо виникають чи не в кожної мами. Аби уникнути важких побічних реакцій, матусі мають приводити на щеплення абсолютно здорових дітей.

Сьогодні, зі слів Валентини Іванівни, від дифтерії, правцю та кашлюку вакциновано близько 30% населення. А це означає, що ризик поширення захворювання є високим. У нашій області маємо вже 5 випадків кору та 2 правцю. Лікар радить проводити необхідні щеплення вчасно і до першого року життя. У майбутньому, зазначають, нещеплена дитина матиме проблеми не тільки зі здоров’ям – влаштуватись у загальноосвітні та дошкільні заклади буде вкрай важко.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0