Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дитяча поетеса Надія Голуб: “Бердичівські малюки вразили своєю кмітливістю”

Time Додано: п'ятниця, 18 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Справжнє свято в обличчі дитячої поетеси з Житомира Надії Голуб завітало до дитячого садочку №25. Думка приїхати до бердичівських малюків зародилася у жінки вже давно. Завдяки своїм віршам, каже Надія Голуб, вона хоче донести до дітей, що жити на планеті Земля — це щастя, якому потрібно радіти і яке потрібно берегти. Усі вірші поетеси написані в ігровій формі, аби дітям було легше сприймати те, що вона хоче сказати.

Дитяча поетеса Надія Голуб: “Бердичівські малюки вразили своєю кмітливістю”

Надія Голуб, дитяча поетеса: «Колись я вважала, що поети це нецікаві люди, сумні нудні. Коли поети виходили на сцену, вони так плавно читали свої вірші, що деякі люди в залі їх не дуже сприймали. Я ще дитиною розмірковувала: якщо буду писати вірші, то вони будуть цікаві і “живі”, щоб діти їх сприймали. І я писала ігрові вірші, а потім видала збірочки. І ці вірші, здається, сприймаються.»

У такому маленькому віці, переконана Надія Голуб, сприймати світ дітям краще за все допомагають ігри. Тож під читання веселих віршів поетеси вихованці дитячого садочку гралися у рухливі та веселі ігри. Якщо вони ще не розуміють точного значення слова поет та не можуть сказати, чим він займається, то пародії на вигуки тварин та зображання рухів корів і гусей, що їх показала Надія Голуб, бердичівські малюки запам’ятали назавжди. А ще вони навчилися римувати слова.

Катерина Мончаківська, вихованка ДНЗ №25 “Сонечко”: «Мені сподобалось, як ми грали в ігри. Наприклад, складали слова.»

Вікторія Півень, вихованка ДНЗ №25 “Сонечко”: «Складали про мишку з котиком. Мишка сир у котика взяла.»

Надія Голуб, поет за фахом, являється також працівником культури та Послом Миру. Тож і бажала вона дітям тільки добра й щастя. А ті, в свою чергу, вирішили показати поетесі, як добре вони знають творчість Лесі Українки.

25-ий садочок — перший дошкільний заклад міста, у якому побувала Надія Голуб. Житомирська поетеса вже зустрічалася із бердичівськими школярами, а тепер хоче поспілкуватися із дорослими. Розказати їм про значення кожного слова в українській мові, їхнє походження.

Надія Голуб, дитяча поетеса: «Хочу зробити лекцію у вашому Будинку культури з приводу розшифровки слів. Я думаю, це дуже цікаво. Де я виступаю з такими лекціями, людям дуже подобається така духовна, філософська тема.»

Зустріч дитячої поетеси із малюками, говорять вихователі, вийшла дуже доречною, оскільки саме зараз у кожному закладі освіти проходить місячник з нагоди Дня народження Лесі Українки. Надалі, запевняють працівники садочку, подібні зустрічі вони проводитимуть набагато частіше.

Ганна Соловйова-Сорочан, методист ДНЗ №25 “Сонечко”: «Діти отримали безліч задоволення, емоцій, а емоційно-ціннісний розвиток є провідним у вихованні моральних почуттів. Звичайно, нам хотілось би, щоб такі зустрічі повторювались, щоб до нас завітали ще якісь письменники чи поети Житомирщини. Це формує любов до культурної спадщини свого народу, любов до рідного краю, бо поети і письменники описують красу нашої природи, передають почуття й емоції українського народу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0