Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дискусія навколо майбутнього навісу над посадочними платформами автовокзалу розгорнулася на громадських слуханнях у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2018, 12:37 ( 2 міс. назад )

Громадські слухання щодо врахування пропозицій містян із детального плану території площі Привокзальної відбулися у Бердичеві. План мав послужити здійсненню технологічного процесу роботи автостанції з прийняття та відправлення автобусів, їхнього міжрейсового відстою та облаштування платформ з напрямками рухів. Питань до розробника проекту майже не було доти, доки не перейшли до розгляду ескізів навісу, що, за задумом замовника, накриватиме собою від непогоди посадочні платформи. Площа його покриття має становити трохи більше 22 м², інформував розробник проекту, ширина – 5,5 м, до найвищої його точки – 4,6 м. Планується, що накриватиме він не усі 6 платформ, а лише 4 (під відкритим небом залишаться два майданчики – ті, що ближче до Автовокзалу, з яких зазвичай відправляються автобуси на Київ та на Житомир).

Дискусія навколо майбутнього навісу над посадочними платформами автовокзалу розгорнулася на громадських слуханнях у Бердичеві

Можна, звісно, облаштовувати «точкові грибки», а можна зробити щось дійсно толкове і на перспективу, висловив свою думку Сергій Онофрійчук. На переконання заступника міського голови, куди доцільніше було повністю накрити територію, де відбувається висадка-посадка пасажирів міжміських рейсів. Тобто, одним навісом з’єднати між собою Автовокзал і вокзал залізничний.

На старті розробки плану вони, власне, так і хотіли, опонували заступникові розробник та представник «Житомиравтотранс», але дійшли висновку, що здійснити задумане завадять інженерні мережі – газова труба, водогінна тощо. Він не бачить особливої проблеми у тому, аби перенести 20-40 м. труб, наполягав на своєму Сергій Онофрійчук, натомість накриття над усією територією від одного вокзалу до іншого, на його думку, принесе куди відчутніший комфорт людям. Залишається домовитися з власниками обох приміщень, зауважив посадовець, але навряд чи ті будуть категорично проти.

Зафіксувати пропозицію щодо виносу інженерної мережі і врахувати її безпосередньо при розробці робочого проекту, вирішили, зрештою, члени архітектурно-містобудівної ради.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0