Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дискусія навколо майбутнього навісу над посадочними платформами автовокзалу розгорнулася на громадських слуханнях у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2018, 12:37 ( 6 міс. назад )

Громадські слухання щодо врахування пропозицій містян із детального плану території площі Привокзальної відбулися у Бердичеві. План мав послужити здійсненню технологічного процесу роботи автостанції з прийняття та відправлення автобусів, їхнього міжрейсового відстою та облаштування платформ з напрямками рухів. Питань до розробника проекту майже не було доти, доки не перейшли до розгляду ескізів навісу, що, за задумом замовника, накриватиме собою від непогоди посадочні платформи. Площа його покриття має становити трохи більше 22 м², інформував розробник проекту, ширина – 5,5 м, до найвищої його точки – 4,6 м. Планується, що накриватиме він не усі 6 платформ, а лише 4 (під відкритим небом залишаться два майданчики – ті, що ближче до Автовокзалу, з яких зазвичай відправляються автобуси на Київ та на Житомир).

Дискусія навколо майбутнього навісу над посадочними платформами автовокзалу розгорнулася на громадських слуханнях у Бердичеві

Можна, звісно, облаштовувати «точкові грибки», а можна зробити щось дійсно толкове і на перспективу, висловив свою думку Сергій Онофрійчук. На переконання заступника міського голови, куди доцільніше було повністю накрити територію, де відбувається висадка-посадка пасажирів міжміських рейсів. Тобто, одним навісом з’єднати між собою Автовокзал і вокзал залізничний.

На старті розробки плану вони, власне, так і хотіли, опонували заступникові розробник та представник «Житомиравтотранс», але дійшли висновку, що здійснити задумане завадять інженерні мережі – газова труба, водогінна тощо. Він не бачить особливої проблеми у тому, аби перенести 20-40 м. труб, наполягав на своєму Сергій Онофрійчук, натомість накриття над усією територією від одного вокзалу до іншого, на його думку, принесе куди відчутніший комфорт людям. Залишається домовитися з власниками обох приміщень, зауважив посадовець, але навряд чи ті будуть категорично проти.

Зафіксувати пропозицію щодо виносу інженерної мережі і врахувати її безпосередньо при розробці робочого проекту, вирішили, зрештою, члени архітектурно-містобудівної ради.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0