Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:40 - 02-07-2018
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Диму, скаржаться мешканці вулиць Низгірецької та Білопільської, без вогню не буває

Time Додано: четвер, 24 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Мешканці вулиць Низгірецької, Білопільської та сусідніх із ними вже півроку вважають себе обділеними в елементарному - свіжому повітрі. В його нестачі люди звинувачують керівництво ВАТ "Агромаш". Воно із серпня займається обробкою деревини та виготовленням зрощеного брусу на території колишнього підприємства "АМАСКО". З того часу чорний дим із кіптявою, кажуть мешканці цього мікрорайону, отруює їм життя. Вони шукають причини лиха та захисту від нього.

Диму, скаржаться мешканці вулиць Низгірецької та Білопільської, без вогню не буває

Олексій Ставінський, мешканець вулиці Білопільської: "Люди не можуть відчинити кватирки, попрати білизну. Летять стружки, тирса. Стоїть дим, кіптява".

Окрім сажі, на вулицю летить і тирса, розказують люди. Вже декілька разів вони намагалися зустрітися із керівником ВАТ "Агромаш". Та марно. Без результату залишилися і письмові звернення. Ходили й до санстанції.

Олексій Ставінський, мешканець вул. Білопільської: "Ми вже декілька днів збираємося. І вчора, і позавчора, і раніше. Сьогодні прийшли. Керівництво женеться за грішми. А наші долі, наше здоров’я їм не потрібні. Вони через це тікають від нас. Вважаю: справу потрібно розглядати в прокуратурі".

Анастасія Камалова, мешканка вул. Низгірецької: "Санстанція прийшла. Якраз дув вітер у напрямку нашого будинку. Перший сніг випав, він був чорний. Санстанція побачила і підтвердила: дійсно, повітря нечисте. Та на територію їх не пустили. Ми чекали відповіді. Прийшла відповідь: нібито все в порядку".

Доля та здоров’я близьких хвилюють людей. Кажуть: власнику - прибуток, а їм -хвороби. Сподіваються лише на втручання міської влади. Тому мешканці звернулися до депутата свого округу.

Леонід Жучков, депутат міської ради: "Люди збираються, щоб покласти кінець цьому безчинству. Ось ця труба: та вона чомусь мовчить. Мабуть, знає, що знову буде комісія. Тому й диму немає. Зазвичай, після таких зборів буквально через 5-10 хвилин труба починає коптити. Ми не витримуємо такого безчинства. Прийшли, щоб сказати, що проти цього. Нехай керівник дасть пояснення. Котельня спалює якісь відходи".

На депутатський запит розглянути колективне звернення мешканців двічі виїздила комісія, яку очолив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Останнього разу їй вдалося зустрітися із генеральним директором ВАТ "Агромаш" Сергієм Корєнєвим.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "До складу комісії ввійшли представники контролюючих органів, які мають безпосереднє відношення до цієї проблеми: санстанція, екологія, відділ з питань надзвичайних ситуацій, управління архітектури. Бере участь і депутат міської ради. Ми були на території. Є зауваження. І суттєві. Надано відповідні рекомендації директору. Вони будуть направлені у письмовій формі, щоб навели порядок на території та привели у відповідність документацію. І щоб виконали приписи санстанції та екологічної інспекції. Недоліки мають бути виправлені".

Під час останніх зборів труба знову не диміла. Люди кажуть: це почнеться ввечері. Але державна екологічна інспекція свої висновки зробила. На попередні її приписи керівництво підприємства письмової відповіді не надіслало.

Валентина Прокопчук, інспектор з охорони навколишнього середовища державної екологічної інспекції: "Фактично документів з екології у них немає. Дозволу на викиди в них також немає. Була зроблена перевірка. Винесено припис. Дано термін, протягом якого вони мають звернутися, куди потрібно. Керівник пообіцяв, що все виконає, щоб не забруднювати екологію".

Заступник міського голови Сергій Онофрійчук підкреслив: на зауваження мешканців керівництво підприємства зреагувати повинно. У виробничий процес необхідно внести певні технологічні зміни. Та виконати усі приписи санстанції і екологічної інспекції.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "Якщо вони не будуть виконані, ми будемо діяти відповідно до чинного законодавства. Знову приїдемо сюди і будемо підключати і інші контролюючі органи".

Мешканці вулиць Низгірецької та Білопільської висунули генеральному директору підприємства одну вимогу: повернути чисте повітря. Він пообіцяв покращити екологічну ситуацію.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0