Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Двомісячнику благоустрою та санітарії дали старт у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 17 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

На підготовчому засіданні у виконкомі розділили - хто і де прибиратиме. У боротьбу за чистоту вулиць і дворів вступають комунальники та білі комірці з міських установ та організацій. Вправлятимуться у роботі на свіжому повітрі також депутати і працівники виконкому. Останні ходитимуть в гості до мешканців приватного сектору і пропонуватимуть їм укласти угоди на вивіз сміття. До великодня учасники двомісячника мають прибрати з вулиць увесь непотріб, посадити дерева, пофарбувати паркани та помастити тротуари.

Двомісячнику благоустрою та санітарії дали старт у Бердичеві

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Не кожен з мешканців усвідомлює, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Але без генерального прибирання все одно не обійтись. Сьогодні ми зібралися для того, щоб визначити обсяг робіт, межі, аби кожний знав свою роботу і допомагав одне одному”.

Хочеш - не хочеш, а прибирати мусиш. Учасники двомісячника нарікають: а куди ж взимку дивилися комунальники? Одне діло, за себе прибирати, а інше - за сусіда, який смітить, риє асфальт і при цьому не платить ані копійки штрафу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Отак і виходить: той близький, той начальник, або знайомий начальника. Через це їх навіть не чіпають. Нагадую Володимиру В'ячеславовичу позакручувати гайки службам, які за це відповідають”.

Коли потепліє, у місті проведуть кілька загальноміських суботників. Свідомі бердичівляни вже можуть готувати мітлу та граблі. Роботи, кажуть організатори, усім вистачить.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0