Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дві справжні Баби-Яги завелись у Бердичеві під Новий рік

Time Додано: середа, 29 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У міському Палаці культури не вщухають казкові новорічні дійства: тамтешні артисти по кілька разів на день одягаються у гарний настрій і костюми, аби занурити маленьких глядачів в атмосферу чарівництва і передчуття Нового року. А це, між іншим, улюблене дитяче свято.

Дві справжні Баби-Яги завелись у Бердичеві під Новий рік

Яна: “Я люблю Новий рік, тому що цей період багатий на свята”.

Каріна: “Люблю Новий рік, коли подарунки дають”.

Не лише малеча з нетерпінням чекає на Діда Мороза і на подарунок від нього. Лісові звірята, до яких уже завітала Снігуронька, теж готові кликати сивого дідугана. І було б усе за сценарієм, якби не з’явилась непрохана гостя з мітлою. Через те, що про неї забули, Баба-Яга обіцяла зіпсувати дітям та звірям свято, а Кролика взагалі з’їсти хотіла.

Кролик: “Я дуже сильно боявся, але за допомогою моїх друзів – лисички і ведмедика – я поборов свій страх”.

Трохи поміркувавши, глядачі вирішили залишити Бабу-Ягу на сцені і вже збирались до танка ставати, як знову трапилась несподіванка: дві Баби-Яги на одному святі? Такого ще не було! Певно, якась із них несправжня, вирішили звірята і гайда бабусь випробовувати. Спочатку перевірили, чи знають вони пісні про Новий рік. Не допомогли виявити фальшиву Бабу-Ягу і глядачі, котрі однаково оцінили спів обох претенденток: дуже ті були переконливими. Тоді усі разом заходились танцювати. І так, що трьохсотрічні гості забули про свій вік. Після таких танців бабусі схопилися за спини і пішли перепочити, а сцену захопили артисти. Показали, що не гірше за Бабу-Ягу можуть під куполом літати. Щоправда не на мітлі, а на ременях. Дивилась на цих хлопців сучасна і “продвинута” Баба-Яга та й згадала, що в самої онучок є, котрий теж захоплюється цирковим мистецтвом. На котушках, висота яких більше власного зросту, Кузька почується досить впевнено.

Справжня Баба-Яга повинна вміти не лише співати і танцювати, а й спілкуватися з дітьми. Тут старенькі об’єднали свої зусилля й організували конкурс снігових тунелів. Треба було через нього пролізти, а потім влучити сніжкою у корзину. В кого буде їх більше, той і виграв.

Доки змагалися, бабусі потоваришували одна з одною і обом їм на святі знайшлося місце, адже і перша, і друга були справжніми.

Баба-Яга: “Діти завжди питають, чи справжній Дід Мороз, хочуть помацати його за носа. Якщо думають, що я несправжня, нехай прийдуть і послухають, як й їм розкажу про Змія Горинича”.

Захоплено стежили за усіма перипетіями глядачі. Кажуть, отриманих вражень має вистачити якщо не на рік, то на його половину точно. Адже у програмі було стільки і різного!

Міша: “Мені сподобалась вистава, запам’яталось, як хлопчик з дівчинкою робили трюки”.

Саша: “Мені сподобались обидві Баби-Яги, тому що вони обидві справжні”.

Коли усі суперечності владнали, залишалось тільки покликати Діда Мороза, аби той запалив красуню-ялинку та вислухав усіх бажаючих, котрі увесь рік готувалися і вивчали вірші. А ще малеча приготувала для Діда Мороза пісні та загадки. Усіх старанних добрий дід обдаровував цукерками. Також діти не упускали нагоду посмикати Мороза за бороду або сфотографуватися з Бабою-Ягою чи Кроликом.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0