Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:16 ( 2 міс. назад )

Блискуче виступив на Відкритому чемпіонаті Житомирщини з класичного пауерліфтингу (IPF) дует силачів із Бердичева – представники спортивного клубу «Рось» Данило Соболь та Геннадій Голембівський.

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Стати кращим серед дорослих, коли ти ще юніор, багатого для спортсменів варте, тим паче, якщо це їхні перші серйозні змагання. Лише гарні спогади про поїздку до Житомира в юного Данила Соболя: дуже відчувалася, розповідає, приємна атмосфера та взаємна підтримка – настільки, що важко було сприймати інших учасників як своїх суперників-конкурентів. Усі виступали у триборстві: мали вижати штангу лежачи, якомога більше присісти з нею, а також виконати станову тягу. За сумою кращих результатів в усіх трьох видах, Данило став першим у своїй ваговій категорії: на його рахунку – 500 кг.

І місце говорить само про себе, втім, зізнається Данило, він відчуває, що міг виступити ще краще, та вже надто позначилося хвилювання. Але нічого: зупинятися на званні кращого в області він не збирається, у планах – ставати ще потужнішим.

Відмінно виступив у Житомирі й один із найдосвідченіших важковиків клубу «Рось» Геннадій Голембівський. Його загальний результат на змаганнях 670 кг. Ця цифра принесла нашому землякові не лише І місце в його ваговій категорії: Геннадія було визнано абсолютним переможцем відкритої першості.

Лише приємні враження від самих змагань і у тренера «Росі» Ірини Данилюк – від тамтешньої атмосфери, від рівня суддівства, від того, як виклалися її хлопці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0