Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:16 ( близько 1 року назад )

Блискуче виступив на Відкритому чемпіонаті Житомирщини з класичного пауерліфтингу (IPF) дует силачів із Бердичева – представники спортивного клубу «Рось» Данило Соболь та Геннадій Голембівський.

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Стати кращим серед дорослих, коли ти ще юніор, багатого для спортсменів варте, тим паче, якщо це їхні перші серйозні змагання. Лише гарні спогади про поїздку до Житомира в юного Данила Соболя: дуже відчувалася, розповідає, приємна атмосфера та взаємна підтримка – настільки, що важко було сприймати інших учасників як своїх суперників-конкурентів. Усі виступали у триборстві: мали вижати штангу лежачи, якомога більше присісти з нею, а також виконати станову тягу. За сумою кращих результатів в усіх трьох видах, Данило став першим у своїй ваговій категорії: на його рахунку – 500 кг.

І місце говорить само про себе, втім, зізнається Данило, він відчуває, що міг виступити ще краще, та вже надто позначилося хвилювання. Але нічого: зупинятися на званні кращого в області він не збирається, у планах – ставати ще потужнішим.

Відмінно виступив у Житомирі й один із найдосвідченіших важковиків клубу «Рось» Геннадій Голембівський. Його загальний результат на змаганнях 670 кг. Ця цифра принесла нашому землякові не лише І місце в його ваговій категорії: Геннадія було визнано абсолютним переможцем відкритої першості.

Лише приємні враження від самих змагань і у тренера «Росі» Ірини Данилюк – від тамтешньої атмосфери, від рівня суддівства, від того, як виклалися її хлопці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0