Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:16 ( 9 міс. назад )

Блискуче виступив на Відкритому чемпіонаті Житомирщини з класичного пауерліфтингу (IPF) дует силачів із Бердичева – представники спортивного клубу «Рось» Данило Соболь та Геннадій Голембівський.

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Стати кращим серед дорослих, коли ти ще юніор, багатого для спортсменів варте, тим паче, якщо це їхні перші серйозні змагання. Лише гарні спогади про поїздку до Житомира в юного Данила Соболя: дуже відчувалася, розповідає, приємна атмосфера та взаємна підтримка – настільки, що важко було сприймати інших учасників як своїх суперників-конкурентів. Усі виступали у триборстві: мали вижати штангу лежачи, якомога більше присісти з нею, а також виконати станову тягу. За сумою кращих результатів в усіх трьох видах, Данило став першим у своїй ваговій категорії: на його рахунку – 500 кг.

І місце говорить само про себе, втім, зізнається Данило, він відчуває, що міг виступити ще краще, та вже надто позначилося хвилювання. Але нічого: зупинятися на званні кращого в області він не збирається, у планах – ставати ще потужнішим.

Відмінно виступив у Житомирі й один із найдосвідченіших важковиків клубу «Рось» Геннадій Голембівський. Його загальний результат на змаганнях 670 кг. Ця цифра принесла нашому землякові не лише І місце в його ваговій категорії: Геннадія було визнано абсолютним переможцем відкритої першості.

Лише приємні враження від самих змагань і у тренера «Росі» Ірини Данилюк – від тамтешньої атмосфери, від рівня суддівства, від того, як виклалися її хлопці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0