Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:16 ( 5 міс. назад )

Блискуче виступив на Відкритому чемпіонаті Житомирщини з класичного пауерліфтингу (IPF) дует силачів із Бердичева – представники спортивного клубу «Рось» Данило Соболь та Геннадій Голембівський.

Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі» Два «золота» та звання абсолютного переможця обласної першості з пауерліфтингу – за силачами з бердичівської «Росі»

Стати кращим серед дорослих, коли ти ще юніор, багатого для спортсменів варте, тим паче, якщо це їхні перші серйозні змагання. Лише гарні спогади про поїздку до Житомира в юного Данила Соболя: дуже відчувалася, розповідає, приємна атмосфера та взаємна підтримка – настільки, що важко було сприймати інших учасників як своїх суперників-конкурентів. Усі виступали у триборстві: мали вижати штангу лежачи, якомога більше присісти з нею, а також виконати станову тягу. За сумою кращих результатів в усіх трьох видах, Данило став першим у своїй ваговій категорії: на його рахунку – 500 кг.

І місце говорить само про себе, втім, зізнається Данило, він відчуває, що міг виступити ще краще, та вже надто позначилося хвилювання. Але нічого: зупинятися на званні кращого в області він не збирається, у планах – ставати ще потужнішим.

Відмінно виступив у Житомирі й один із найдосвідченіших важковиків клубу «Рось» Геннадій Голембівський. Його загальний результат на змаганнях 670 кг. Ця цифра принесла нашому землякові не лише І місце в його ваговій категорії: Геннадія було визнано абсолютним переможцем відкритої першості.

Лише приємні враження від самих змагань і у тренера «Росі» Ірини Данилюк – від тамтешньої атмосфери, від рівня суддівства, від того, як виклалися її хлопці.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0