Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:13 ( 12 дн. назад )

Одразу два борцівські форуми відбулися у бердичівський ДЮСШ ім. Лонського – першість закладу з вільної боротьби та міська спартакіада школярів. Окрім визначення кращих маленьких та юних борців, організатори мали сформувати збірну, котра представлятиме Бердичів на обласних змаганнях.

Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського

Україна сьогодні входить до трійки країн з найпотужнішими борцями, розповідають місцеві тренери, причому поруч із сильною чоловічою школою успішно заявляють про себе борчині-жінки. У Бердичеві роблять все для того, аби достойно виглядати у загальному списку визнаних вітчизняних шкіл вільної боротьби.

Доволі успішним видався для бердичівських борців минулий рік: зі слів Віктора Руса, вихованці його та його колег – Ернеста Мардоянца і Віталія Артелемейчука – близько 50 разів брали І, ІІ та ІІІ місця на обласних змаганнях. Школа має призера чемпіонату України та двох призерів Кубка України з вільної боротьби.

Ну дуже непростий цей вид спорту – вільна боротьба. Вона розвиває у дитини швидкість рухів та думки, спритність, витривалість, силу, нарешті. Дуже багато залежить від здатності вчасно мобілізуватися психологічно. Боротьба – це не лише взяти суперника у залізні обценьки та покласти на лопатки. Задля успішного розвитку, звертають увагу тренери, ти маєш вільно почуватися в акробатиці й гімнастиці, добре орієнтуватися в ігрових видах спорту. Ну а щодо координації руху, то тут, здається, і так все зрозуміло.

Не варто обманюватися зовсім юним віком цих хлопчаків і дівчаток, попереджають наставники, багато хто з них досконало навчився поєднувати тактику з технікою. Так, ця публіка ще, начебто, дуже мала, але конкуренція серед неї – вже будь-здоров. Вони усі різні, але кожен зі своєю родзинкою, і до кожного тренери намагаються знайти індивідуальний підхід та спільну мову. Головне, аби дитина змогла перевірити все на собі та, зрештою, повірила у свого наставника і у себе саму, каже Віктор Рус. І їхні діти перевіряють, довіряють і, як наслідок, перемагають: Олег та Ігор Наумчуки, Денис Камінський, Орест Іщук, Сашко Духневич.

З чого починають тренери школи ім. Лонського знайомство дітлахів зі світом вільної боротьби? На килимі, відповідають, все, як у житті. Дитина вона ж як? Народилася, потім вчиться тримати голівку, далі – повзати, з часом намагається ходити. Так і у них у школі: процес становлення як спортсмена стартує з елементарних азів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0