Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського

Time Додано: неділя, 11 лют. 2018, 16:13 ( 5 міс. назад )

Одразу два борцівські форуми відбулися у бердичівський ДЮСШ ім. Лонського – першість закладу з вільної боротьби та міська спартакіада школярів. Окрім визначення кращих маленьких та юних борців, організатори мали сформувати збірну, котра представлятиме Бердичів на обласних змаганнях.

Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського Два в одному – першість закладу та спартакіада школярів із вільної боротьби – пройшли у бердичівській ДЮСШ ім. Лонського

Україна сьогодні входить до трійки країн з найпотужнішими борцями, розповідають місцеві тренери, причому поруч із сильною чоловічою школою успішно заявляють про себе борчині-жінки. У Бердичеві роблять все для того, аби достойно виглядати у загальному списку визнаних вітчизняних шкіл вільної боротьби.

Доволі успішним видався для бердичівських борців минулий рік: зі слів Віктора Руса, вихованці його та його колег – Ернеста Мардоянца і Віталія Артелемейчука – близько 50 разів брали І, ІІ та ІІІ місця на обласних змаганнях. Школа має призера чемпіонату України та двох призерів Кубка України з вільної боротьби.

Ну дуже непростий цей вид спорту – вільна боротьба. Вона розвиває у дитини швидкість рухів та думки, спритність, витривалість, силу, нарешті. Дуже багато залежить від здатності вчасно мобілізуватися психологічно. Боротьба – це не лише взяти суперника у залізні обценьки та покласти на лопатки. Задля успішного розвитку, звертають увагу тренери, ти маєш вільно почуватися в акробатиці й гімнастиці, добре орієнтуватися в ігрових видах спорту. Ну а щодо координації руху, то тут, здається, і так все зрозуміло.

Не варто обманюватися зовсім юним віком цих хлопчаків і дівчаток, попереджають наставники, багато хто з них досконало навчився поєднувати тактику з технікою. Так, ця публіка ще, начебто, дуже мала, але конкуренція серед неї – вже будь-здоров. Вони усі різні, але кожен зі своєю родзинкою, і до кожного тренери намагаються знайти індивідуальний підхід та спільну мову. Головне, аби дитина змогла перевірити все на собі та, зрештою, повірила у свого наставника і у себе саму, каже Віктор Рус. І їхні діти перевіряють, довіряють і, як наслідок, перемагають: Олег та Ігор Наумчуки, Денис Камінський, Орест Іщук, Сашко Духневич.

З чого починають тренери школи ім. Лонського знайомство дітлахів зі світом вільної боротьби? На килимі, відповідають, все, як у житті. Дитина вона ж як? Народилася, потім вчиться тримати голівку, далі – повзати, з часом намагається ходити. Так і у них у школі: процес становлення як спортсмена стартує з елементарних азів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0