Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Другу перемогу у чемпіонаті Житомирщини здобув у себе вдома ФК «Бердичів»

Time Додано: неділя, 15 лип. 2018, 14:17 ( 3 міс. назад )

У статусі, нижчому за класичного середнячка, але вищому за аутсайдерів, приймав у себе вдома суперників із Чуднова – команду «Тетерів» – ФК «Бердичів». П’ять ігор, проведених до цієї зустрічі підопічними Ігоря Зеленцова, помістили тих на не надто почесне 6-те місце серед 9-ти команд-учасниць чемпіонату Житомирщини: на рахунку бердичівлян було три поразки, одна нічия та одна перемога. Чуднівчани розташувалися ще нижче, програвши у п’ятьох матчах із шести проведених.

Хто вдома господар, наші земляки тричі заявили ще у першій половині зустрічі: один гол записав за собою Віталій Борисевич, дубль оформив Ігор Білецький. Мабуть, ще не встигла пробігти перша хвилина другого тайму, як наш Юрій Приходько майстерно завершив штрафний, головою відправивши м’яча до воріт «Тетерева». На рахунку 4:0 «Бердичів», здається, дещо заспокоївся. Все частіше до гри вступав Дмитро Ульченко, який до того особливо багато роботи не мав. Перший «престижний» гол від 2-го номера чуднівчан Володимира Чорного господарі сприйняли досить спокійно. Гості піднатиснули і вколотили у ворота Ульченка другого м’яча. На «Бердичів» враження другий гол справив двояке: занервував Ігор Зеленцов і ще більше розклеїлась його команда. Так тривало до пенальті у ворота господарів і до рахунку 4:3. Більш того, невгамовний Чорний ледь не звів той до нічиєї, але такого Ульченко вже допустити не міг. І почався зворотній відлік… «Бердичів», таки, прокинувся і взявся за обстріл воріт чуднівчан. В одній з атак просто неймовірне соло продемонстрував Вадим Шинкарук, в якого вистачило не лише техніки, а й мудрості завершити свій прохід передачею на Дмитра Подгорчука. Той чудовим ударом перетворив 4:3 на 5:3. І буквально за хвилину, натхненний успіхом,… виконав роль голкіпера, поза всякими правилами, витягнувши м’яча мало не з сітки. Цілком заслужене видалення, що, втім, аж ніяк не зіпсувало настрій окриленим красивим голом вболівальникам та й самому Дмитру... Ну а подвоїв реакцію трибун Дмитро Ульченко, котрий блискуче відбив 11-метровий. Однозначна перевага і заслужена перемога ФК «Бердичів». Який, хочеться вірити, продовжить переможну серію 21-го липня: за планом, того дня підопічні Зеленцова на виїзді даватимуть бій «Будівельнику» з Гранітного.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш