Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Другій домівці самотніх і знедолених бердичівлян – 20 років

Time Додано: понеділок, 10 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Соціальну роботу часто називають мистецтвом налагоджувати зв’язки, а головним завданням соціальних працівників – своєчасно подавати руку допомоги тим, хто її потребує. Цим мистецтвом досконало володіють у Бердичеві. Місцевому територіальному центру – установі, що надає послуги пенсіонерам, інвалідам, одиноким непрацездатним бердичівлянам та іншим соціально-незахищеним громадянам – днями виповнилося 20 років. Саме у цій установі ті, хто у похилому віці залишився сам-на-сам зі своїми проблемами, завжди знайдуть допомогу – соціальну, побутову, медичну.

Другій домівці самотніх і знедолених бердичівлян – 20 років

Подальше життя людини багато у чому залежить від того, що було закладене у неї при народженні, від певного набору почуттів та якостей. Цю думку на урочистостях з нагоди ювілею висловив Іван Демусь. Провівши аналогію з ювіляром, заступник міського голови констатував: терцентру із цим повезло.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Територіальний центр у Бердичеві з’явився з найкращими почуттями і якостями: це співчуття, милосердя, любов. Із такими якостями заклад ось вже 20 років успішно працює і працюватиме так, сподіваємося, і надалі.»

А ще існування й розвиток живого організму, у певній мірі, залежить від тих, хто знаходиться поруч – від оточення. Установі гріх скаржитись і на цей чинник.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Терцентр у Бердичеві потрапив у нормальне оточення. Він має підтримку держави, адже кошти на фінансування йдуть і з держбюджету. Має підтримку і облдержадміністрації, і обласного управління праці та соціального захисту населення. Робота міського територіального центру є одним пріоритетних напрямків у роботі Бердичівської міської влади і стоїть на особистому контролі у міського голови. Навіть, якщо не вистачає фінансування, то, аби не скорочувати програми – а ми їх навпаки розширюємо – щороку із міського бюджету здійснюється дофінансування.»

На обслуговуванні у Бердичівському територіальному центрі нині знаходиться 1200 осіб, серед яких учасники й інваліди ВВВ, інваліди з дитинства та загального захворювання, просто немічні й самотні городяни. На одного працівника установи припадає 15-20 підопічних, але, не дивлячись на завантаженість, цей бердичівський підрозділ є одним з кращих в області серед установ й організацій соціальної галузі. Це підтвердила й Галина Корінна. Отримавши особисте запрошення Бердичівського міського голови привітати ювілярів, начальник обласного управління праці й соціального захисту населення ні хвилини не роздумувала.

Галина Корінна, нач. обласного управління праці та соціального захисту населення: «Від тієї хвилини усе наше управління перебувало у стані піднесення за те, що у наш час, коли всюди усе намагаються закрити, то у Бердичеві влада навпаки робить усе, аби розвивати й поліпшувати життя городян. Тому хочеться подякувати Василеві Костянтиновичу Мазуру та його команді за те, що протягом сталого періоду вони завжди підтримували нашу галузь. У нас в області нараховується 28 терцентрів, але бердичівський – один із найкращих.»

За сумлінне виконання своїх обов’язків кращі працівники бердичівського терцентру були нагороджені подяками й грамотами від Житомирської облдержадміністрації та Бердичівської міської ради та виконавчого комітету. Окрім того, керівники міста презентували установі принтер, а гості з області – картину. Приємні слова на адресу установи лунали і з вуст колег – тих, хто представляє у місті соціальну сферу.

Олег Павліківський, нач. міського управління праці та соціального захисту населення: «Сотні людей відчувають вашу увагу, турботу й доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм поратися із життєвими обставинами. Переконані, що вам вистачить наснаги, витримки і професіоналізму для подолання усіх труднощів у справі підвищення добробуту населення нашого міста, соціального захисту тих, хто його потребує.»

Очолюваний нею колектив Тамара Каверіна називає справжнім носієм милосердя, чуйності, безкорисливої допомоги. Завдяки людям, які у ньому працюють, каже, інші люди все ще тримаються на цьому світі. Окремо директор Бердичівського терцентру подякувала обласному керівництву та Бердичівському міському голові й усім членам його команди. Завдяки Василю Мазуру та його найближчому оточенню, каже, значно покращились умови їхньої праці, а робота проходить без перебоїв і на належному рівні. Свій виступ Тамара Каверіна завершила словами Василя Сухомлинського. «Старість не може бути щастям чи радістю. Старість може бути спокоєм або ж горем...»

Тамара Каверіна, директор Бердичівського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: «Спокоєм вона стає тоді, коли її поважають. Горем її роблять забуття і самотність». 20 років колектив терцентру старається, щоб підопічні не почували себе одинокими, щоб в їхніх домівках, не дивлячись на непогоду, завжди сяяло сонечко, адже кожен соціальний працівник ... робить все для того, аби людина відчувала турботу й допомогу.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0