Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дозвіл на будівництво потрібно реалізувати протягом 2 років

Time Додано: понеділок, 11 серп. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Згідно законодавства та "Типових регіональних правил забудови", дозвіл на будівництво об’єктів має бути реалізованим протягом 2 років. Інакше потрібно отримати новий. Саме через незнання такої вимоги бердичівлянин Володимир має великі проблеми. Спочатку він придбав житло.

Дозвіл на будівництво потрібно реалізувати протягом 2 років

Володимир Фаринюк, забудовник: "Кухонька маленька -

1 м. 50 см. шириною була. Дерев’яна, стала розвалюватися. Подивилися в плані - є дозвіл на добудову. Почали будувати. Збудували, а в архітектурі кажуть: незаконно".

Попередньому співвласнику цього житлового будинку ще у 71 році дали дозвіл на прибудову, який не був реалізований. І на даний час не є дійсним. Замість того, щоб далі облаштовувати своє житло, теперішній співвласник має відповідати за самочинне будівництво. А ще йому доведеться вирішувати проблему із оформленням дозвільних документів.

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: " Фізичні та юридичні особи, які мають здійснити будівництво об’єктів, повинні отримати дозвіл виконавчого комітету. Дозвіл виконавчого комітету надається в тому разі, якщо дані особи або організації мають право користуватися земельними ділянками або право власності на дану земельну ділянку. Дозвіл виконавчого комітету ще не є дозволом на виконання будівельних робіт. Дозвіл на виконання будівельних робіт видається інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю".

Минулого місяця 9-ти забудовникам у Бердичеві відмовлено у прийнятті в експлуатацію житлових будинків. Вони не надали документів на право власності або оренди земельних ділянок. Щоб захистити себе від подібних неприємностей, потрібно знати наступне:

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: "Якщо земельна ділянка була приватизована й куплена, то треба переоформити право власності на себе. Якщо земельна ділянка не була приватизована, необхідно або оформити оренду на дану земельну ділянку, або подати на сесію Бердичівської міської ради, щоб її рішенням приватизувати дану земельну ділянку. Якщо це не буде зроблено, будинок не може бути прийнятим в експлуатацію. Ще одне - незавершене житлове будівництво. Дозвіл надається особі обов’язково, а якщо придбав новий власник, необхідно звернутися в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю для отримання дозволу на конкретного забудовника".

Постановою інспекції державного архітектурно-будівельного контролю самочинних забудовників притягують до адміністративної відповідальності із накладанням штрафу. Судовим рішенням проводять знесення об’єктів у примусовому порядку за рахунок самого забудовника. В останнє таке у Бердичеві відбулося 4 роки тому.

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: "На сьогодні на розгляді в суді знаходяться матеріали із знесення самовільно здійснених прибудов по вулиці 30-річчя Перемоги та Маяковського. Буде підготовлений позов до суду по Свердлова за самовільно збудований балкон. І також знаходяться на розгляді в суді матеріали із самовільно збудованого балкону по вулиці Котляревського».

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0