Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox :)
Комбат молодец, сразу представи ...
Time 02:46 - 23-04-2017
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox Комбат
ОООО,Чепушило ссыкливое....расп ...
Time 22:08 - 22-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
[url=https://www.youtube.com/wa ...
Time 15:53 - 21-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
Хорошая статья
Time 15:53 - 21-04-2017
Екс-директор Бердичівського медичного коледжу не бажає прощатися з посадою. Справою «Клименюк vs громадськість» зайнялася поліція
Chatbox Бердичівляночка
https://youtu.be/ Xh W-YfjQis4 , ...
Time 15:14 - 20-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дошкільному вихованню у районі бути!

Time Додано: четвер, 23 серп. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

На відкриття дитячого садка у с. Мирославка чекали давно. З нагоди свята у село завітали представники районної влади, які привезли вітання від заступника Житомирської облдержадміністрації Геннадія Галецького та подарунки: телевізор і DVD-плеєр. Делегація від Мирославської школи подарувала садочку книги, іграшки і святковий концерт.

Дошкільному вихованню у районі бути!

Батьки мирославських дошкільнят потерпали без необхідного закладу ще з 95-го. 2 роки тому вдалося викупити приміщення у ліквідатора колгоспу. Тепер на місці колишньої контори – просторі дитячі спальні та ігрові кімнати, які розмістилися прямо над сільрадою. На реконструкцію приміщення місцевою владою було виділено 186 тис. грн., обладнання придбано на 18 тис. грн.

Завідуюча дитсадком Наталія Мороз – педагог з 11-ти річним стажем, але таке свято у її житті вперше. Аби садок відкрився вчасно, працювала не менше, аніж будівельна бригада.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Умов створено багато. і матеріальна база є, але хотілося б більше іграшок для дітей. для педагогів – наочності»

Наталія Сінько відкриття садочку чекала з нетерпінням. Адже її сину на той рік іти до школи, а необхідну підготовку може дати тільки такий заклад.

Наталія Сінько, мешканка с. Мирославка: «Особливо для мене це дуже важливо, щоб він пішов у садок. На той рік він іде до школи, я сильно рада».

У селі, де проживає майже 1000 чоловік, на обліку стоїть 50 дошкільнят. У садку відкрили одразу дві групи, це 30 малюків, хоча бажаючих значно більше. Дошкільний виховний заклад не лише допоможе у розвитку мирославських малюків, а й, так би мовити, розв’яже руки їхнім батькам.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Дошкільна освіта потрібна, щоб дитина все отримала саме тут: знання, правила поведінки. Щоб батьки були не обділені роботою, бо нема на кого лишити дітей. І це не тільки в нашому садочку, а й у інших селах.»

Дошкільному вихованню на селі бути – поставили за мету керівники району у 2005-му році і наполегливо до неї йдуть.

Леонід Бокановський голова Бердичівської РДА: «Дошкільні заклади потребують великих коштів. На сесії райради, на зустрічах з інвесторами ведемо розмови і соціальну програму стараємось виконувати.»

Це вже 7-й дитсадок, який запрацював у районі з 2005-го року. За місяць планується відкриття дошкільного виховного закладу у Великій П’ятигірці, у перспективі – реконструкція садку у Старому Солотвині.

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Андрій Борисов

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: