Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дошкільному вихованню у районі бути!

Time Додано: четвер, 23 серп. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

На відкриття дитячого садка у с. Мирославка чекали давно. З нагоди свята у село завітали представники районної влади, які привезли вітання від заступника Житомирської облдержадміністрації Геннадія Галецького та подарунки: телевізор і DVD-плеєр. Делегація від Мирославської школи подарувала садочку книги, іграшки і святковий концерт.

Дошкільному вихованню у районі бути!

Батьки мирославських дошкільнят потерпали без необхідного закладу ще з 95-го. 2 роки тому вдалося викупити приміщення у ліквідатора колгоспу. Тепер на місці колишньої контори – просторі дитячі спальні та ігрові кімнати, які розмістилися прямо над сільрадою. На реконструкцію приміщення місцевою владою було виділено 186 тис. грн., обладнання придбано на 18 тис. грн.

Завідуюча дитсадком Наталія Мороз – педагог з 11-ти річним стажем, але таке свято у її житті вперше. Аби садок відкрився вчасно, працювала не менше, аніж будівельна бригада.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Умов створено багато. і матеріальна база є, але хотілося б більше іграшок для дітей. для педагогів – наочності»

Наталія Сінько відкриття садочку чекала з нетерпінням. Адже її сину на той рік іти до школи, а необхідну підготовку може дати тільки такий заклад.

Наталія Сінько, мешканка с. Мирославка: «Особливо для мене це дуже важливо, щоб він пішов у садок. На той рік він іде до школи, я сильно рада».

У селі, де проживає майже 1000 чоловік, на обліку стоїть 50 дошкільнят. У садку відкрили одразу дві групи, це 30 малюків, хоча бажаючих значно більше. Дошкільний виховний заклад не лише допоможе у розвитку мирославських малюків, а й, так би мовити, розв’яже руки їхнім батькам.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Дошкільна освіта потрібна, щоб дитина все отримала саме тут: знання, правила поведінки. Щоб батьки були не обділені роботою, бо нема на кого лишити дітей. І це не тільки в нашому садочку, а й у інших селах.»

Дошкільному вихованню на селі бути – поставили за мету керівники району у 2005-му році і наполегливо до неї йдуть.

Леонід Бокановський голова Бердичівської РДА: «Дошкільні заклади потребують великих коштів. На сесії райради, на зустрічах з інвесторами ведемо розмови і соціальну програму стараємось виконувати.»

Це вже 7-й дитсадок, який запрацював у районі з 2005-го року. За місяць планується відкриття дошкільного виховного закладу у Великій П’ятигірці, у перспективі – реконструкція садку у Старому Солотвині.

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Андрій Борисов

Chatbubbles Коментарів: 0