Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дошкільному вихованню у районі бути!

Time Додано: четвер, 23 серп. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

На відкриття дитячого садка у с. Мирославка чекали давно. З нагоди свята у село завітали представники районної влади, які привезли вітання від заступника Житомирської облдержадміністрації Геннадія Галецького та подарунки: телевізор і DVD-плеєр. Делегація від Мирославської школи подарувала садочку книги, іграшки і святковий концерт.

Дошкільному вихованню у районі бути!

Батьки мирославських дошкільнят потерпали без необхідного закладу ще з 95-го. 2 роки тому вдалося викупити приміщення у ліквідатора колгоспу. Тепер на місці колишньої контори – просторі дитячі спальні та ігрові кімнати, які розмістилися прямо над сільрадою. На реконструкцію приміщення місцевою владою було виділено 186 тис. грн., обладнання придбано на 18 тис. грн.

Завідуюча дитсадком Наталія Мороз – педагог з 11-ти річним стажем, але таке свято у її житті вперше. Аби садок відкрився вчасно, працювала не менше, аніж будівельна бригада.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Умов створено багато. і матеріальна база є, але хотілося б більше іграшок для дітей. для педагогів – наочності»

Наталія Сінько відкриття садочку чекала з нетерпінням. Адже її сину на той рік іти до школи, а необхідну підготовку може дати тільки такий заклад.

Наталія Сінько, мешканка с. Мирославка: «Особливо для мене це дуже важливо, щоб він пішов у садок. На той рік він іде до школи, я сильно рада».

У селі, де проживає майже 1000 чоловік, на обліку стоїть 50 дошкільнят. У садку відкрили одразу дві групи, це 30 малюків, хоча бажаючих значно більше. Дошкільний виховний заклад не лише допоможе у розвитку мирославських малюків, а й, так би мовити, розв’яже руки їхнім батькам.

Наталія Мороз, завідуюча дитсадком «Дзвіночок»: «Дошкільна освіта потрібна, щоб дитина все отримала саме тут: знання, правила поведінки. Щоб батьки були не обділені роботою, бо нема на кого лишити дітей. І це не тільки в нашому садочку, а й у інших селах.»

Дошкільному вихованню на селі бути – поставили за мету керівники району у 2005-му році і наполегливо до неї йдуть.

Леонід Бокановський голова Бердичівської РДА: «Дошкільні заклади потребують великих коштів. На сесії райради, на зустрічах з інвесторами ведемо розмови і соціальну програму стараємось виконувати.»

Це вже 7-й дитсадок, який запрацював у районі з 2005-го року. За місяць планується відкриття дошкільного виховного закладу у Великій П’ятигірці, у перспективі – реконструкція садку у Старому Солотвині.

Автор: Тетяна Островщук

Камера: Андрій Борисов

Chatbubbles Коментарів: 0