Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До восьмого березня усі жінки міста можуть отримати подарунок — центр жінки, який увійшов у історію міста, як один із найочікуваніших довгобудів

Time Додано: субота, 25 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Остання субвенція із державного і місцевого бюджетів дала змогу не припиняти будівництво і надію на скоріше завершення. Будівельники приватного підприємства “Золотий ключ” готові працювати навіть у вихідні, аби жінкам було зручно народжувати. Нині споруда готова на 75 %. Тривають роботи з утеплення фасаду. Мам і малят від вуличного шуму і холодів берегтимуть новітні шведські технології. Стіни утеплюють пінопластом і обшивають штучним каменем. Він має прослужити мінімум 50 років, пообіцяли будівельникам реалізатори.

До восьмого березня усі жінки міста можуть отримати подарунок — центр жінки, який увійшов у історію міста, як один із найочікуваніших  довгобудів

Щоб налагодити цю роботу, із Києва до Бердичева приїздив фахівець.

Євгеній Гусар, майстер з будівництва ПП “Золотий ключ”: “Намагаємося не втрачати гарної погоди. Після звершення фасаду приступимо до внутрішніх робіт. Там готовність дуже висока. Пофарбували все, поклали плитку”.

Ще немає у пологовому відділені ліфтів та вентиляції. Але головний лікар Бердичівської лікарні сподівається, гроші будуть, бо попереду вибори і вже є бажаючі перерізати червону стрічку.

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: “Ми отримали значну частину обладнання, яке є в наявності. Маємо інші плани. Я думаю, допоможе ситуація в державі. Ми вже співпрацюємо з одним із фондів, не буду поки його називати”.

У план будівництва постійно вносять корективи. До центру жінки заплановано провести воду із свердловини і упорядкувати територію навколо. Усе вимірюється кількома мільйонами гривень.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0