Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До восьмого березня усі жінки міста можуть отримати подарунок — центр жінки, який увійшов у історію міста, як один із найочікуваніших довгобудів

Time Додано: субота, 25 жовт. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Остання субвенція із державного і місцевого бюджетів дала змогу не припиняти будівництво і надію на скоріше завершення. Будівельники приватного підприємства “Золотий ключ” готові працювати навіть у вихідні, аби жінкам було зручно народжувати. Нині споруда готова на 75 %. Тривають роботи з утеплення фасаду. Мам і малят від вуличного шуму і холодів берегтимуть новітні шведські технології. Стіни утеплюють пінопластом і обшивають штучним каменем. Він має прослужити мінімум 50 років, пообіцяли будівельникам реалізатори.

До восьмого березня усі жінки міста можуть отримати подарунок — центр жінки, який увійшов у історію міста, як один із найочікуваніших  довгобудів

Щоб налагодити цю роботу, із Києва до Бердичева приїздив фахівець.

Євгеній Гусар, майстер з будівництва ПП “Золотий ключ”: “Намагаємося не втрачати гарної погоди. Після звершення фасаду приступимо до внутрішніх робіт. Там готовність дуже висока. Пофарбували все, поклали плитку”.

Ще немає у пологовому відділені ліфтів та вентиляції. Але головний лікар Бердичівської лікарні сподівається, гроші будуть, бо попереду вибори і вже є бажаючі перерізати червону стрічку.

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: “Ми отримали значну частину обладнання, яке є в наявності. Маємо інші плани. Я думаю, допоможе ситуація в державі. Ми вже співпрацюємо з одним із фондів, не буду поки його називати”.

У план будівництва постійно вносять корективи. До центру жінки заплановано провести воду із свердловини і упорядкувати територію навколо. Усе вимірюється кількома мільйонами гривень.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0