Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Time Додано: п'ятниця, 05 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У суспільстві завжди є такі люди, які добровільно прагнуть допомогти іншим вирішити їхні проблеми, займаються благодійністю та своєю діяльністю намагаються перетворити на краще світ, у якому живуть. Таким чином ці люди удосконалюють своє “я”, самореалізуються.

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Сьогодні їх звикли називати волонтерами. У Бердичеві волонтерський рух серед інших представляють молодіжна організація “Фенікс” та обласна громадська організація “Воскресіння”. На їхньому рахунку чимало проведених акцій, у тому числі й благодійних, де брали участь не лише молодь міста та району, а й діти, дорослі. Аби залучити до волонтерства якомога більше людей, в організаціях вирішили створити свою школу.

Любов Трибун, координатор проекту “Школа волонтерів”: «У “Школі волонтерів” ми б хотіли об’єднати цілеспрямовану молодь, яка хоче досягнути успіху. За допомогою волонтерства ми хочемо донести, що можливі самореалізація та самовдосконалення. Тренінги будуть проводити троє тренерів. Плануємо набрати 32 учасники. Заняття проходитимуть щосуботи по три години кожне.»

Навчання у школі розраховане на 2 місяці. Автори проекту розповідають: тренери, які проводитимуть там заняття, надаватимуть багато нової корисної та практичної інформації щодо роботи волонтера. Доброволець — це, свого роду, поклик душі. Саме його спробують пробудити в учасників школи. До неї можуть потрапити усі бажаючі не лише з міста, а й району. Варто лише звернутися до членів “Феніксу” й “Воскресіння” та заповнити відповідну анкету. Одна із учасниць “Школи волонтерів” Олена Калугіна вже брала участь у декількох благодійних акціях, що проводили засновники школи. Сюди прийшла, бо вважає: нові знання нікому не завадять.

Олена Калугіна, учасниця “Школи волонтерів”: «Я лише проводила різні ігри, планувала проекти, працювала з дітьми. Хочу спробувати себе у роботі з дітьми-інвалідами чи допомагати пенсіонерам. Хочу набути чималий досвід у цій сфері. Також хочу знайти нових друзів, однодумців, самореалізуватисята отримати масу позитивних емоцій.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0