Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Time Додано: п'ятниця, 05 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У суспільстві завжди є такі люди, які добровільно прагнуть допомогти іншим вирішити їхні проблеми, займаються благодійністю та своєю діяльністю намагаються перетворити на краще світ, у якому живуть. Таким чином ці люди удосконалюють своє “я”, самореалізуються.

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Сьогодні їх звикли називати волонтерами. У Бердичеві волонтерський рух серед інших представляють молодіжна організація “Фенікс” та обласна громадська організація “Воскресіння”. На їхньому рахунку чимало проведених акцій, у тому числі й благодійних, де брали участь не лише молодь міста та району, а й діти, дорослі. Аби залучити до волонтерства якомога більше людей, в організаціях вирішили створити свою школу.

Любов Трибун, координатор проекту “Школа волонтерів”: «У “Школі волонтерів” ми б хотіли об’єднати цілеспрямовану молодь, яка хоче досягнути успіху. За допомогою волонтерства ми хочемо донести, що можливі самореалізація та самовдосконалення. Тренінги будуть проводити троє тренерів. Плануємо набрати 32 учасники. Заняття проходитимуть щосуботи по три години кожне.»

Навчання у школі розраховане на 2 місяці. Автори проекту розповідають: тренери, які проводитимуть там заняття, надаватимуть багато нової корисної та практичної інформації щодо роботи волонтера. Доброволець — це, свого роду, поклик душі. Саме його спробують пробудити в учасників школи. До неї можуть потрапити усі бажаючі не лише з міста, а й району. Варто лише звернутися до членів “Феніксу” й “Воскресіння” та заповнити відповідну анкету. Одна із учасниць “Школи волонтерів” Олена Калугіна вже брала участь у декількох благодійних акціях, що проводили засновники школи. Сюди прийшла, бо вважає: нові знання нікому не завадять.

Олена Калугіна, учасниця “Школи волонтерів”: «Я лише проводила різні ігри, планувала проекти, працювала з дітьми. Хочу спробувати себе у роботі з дітьми-інвалідами чи допомагати пенсіонерам. Хочу набути чималий досвід у цій сфері. Також хочу знайти нових друзів, однодумців, самореалізуватисята отримати масу позитивних емоцій.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0