Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Time Додано: п'ятниця, 05 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У суспільстві завжди є такі люди, які добровільно прагнуть допомогти іншим вирішити їхні проблеми, займаються благодійністю та своєю діяльністю намагаються перетворити на краще світ, у якому живуть. Таким чином ці люди удосконалюють своє “я”, самореалізуються.

До новоствореної “Школи Волонтерів” набирають перших учнів

Сьогодні їх звикли називати волонтерами. У Бердичеві волонтерський рух серед інших представляють молодіжна організація “Фенікс” та обласна громадська організація “Воскресіння”. На їхньому рахунку чимало проведених акцій, у тому числі й благодійних, де брали участь не лише молодь міста та району, а й діти, дорослі. Аби залучити до волонтерства якомога більше людей, в організаціях вирішили створити свою школу.

Любов Трибун, координатор проекту “Школа волонтерів”: «У “Школі волонтерів” ми б хотіли об’єднати цілеспрямовану молодь, яка хоче досягнути успіху. За допомогою волонтерства ми хочемо донести, що можливі самореалізація та самовдосконалення. Тренінги будуть проводити троє тренерів. Плануємо набрати 32 учасники. Заняття проходитимуть щосуботи по три години кожне.»

Навчання у школі розраховане на 2 місяці. Автори проекту розповідають: тренери, які проводитимуть там заняття, надаватимуть багато нової корисної та практичної інформації щодо роботи волонтера. Доброволець — це, свого роду, поклик душі. Саме його спробують пробудити в учасників школи. До неї можуть потрапити усі бажаючі не лише з міста, а й району. Варто лише звернутися до членів “Феніксу” й “Воскресіння” та заповнити відповідну анкету. Одна із учасниць “Школи волонтерів” Олена Калугіна вже брала участь у декількох благодійних акціях, що проводили засновники школи. Сюди прийшла, бо вважає: нові знання нікому не завадять.

Олена Калугіна, учасниця “Школи волонтерів”: «Я лише проводила різні ігри, планувала проекти, працювала з дітьми. Хочу спробувати себе у роботі з дітьми-інвалідами чи допомагати пенсіонерам. Хочу набути чималий досвід у цій сфері. Також хочу знайти нових друзів, однодумців, самореалізуватисята отримати масу позитивних емоцій.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0