Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Нового року на території лікарні відкриють Центр матері та дитини

Time Додано: понеділок, 14 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

На території міської лікарні закінчується будівництво Центру матері та дитини. Такий об’єкт необхідний задля того, аби жінки мали хороші умови для народження, оскільки за останнє півріччя, каже головний лікар міської лікарні Анатолій Терефеєв, чи не вперше народжуваність перевищила за смертність.

До Нового року на території лікарні відкриють Центр матері та дитини

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: «Будується корпус, де надаватимуться послуги не тільки жінкам нашого міста, а й району. У планах обласного управління здоров’я зробити тут міжрегіональний центр з надання медичної допомоги. Технології, що ми запроваджуємо в акушерстві — нові та сучасні.»

Відкриття центру дозволить вирішити як мінімум два питання, зазначає міський голова. Це створення нового пологового будинку із найсучаснішими технологіями та окреме приміщення для жіночої консультації. 40% коштів, що були вкладені у будівництво, із міського бюджету. Решта — надійшли з бюджету країни.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: «Свого часу до мене звернувся міський голова із проханням закінчити будівництво центру. Впродовж тривалого часу при інших урядах ця проблема фактично не вирішувалася. Тільки уряд Юлії Тимошенко взявся за такі соціальні проекти, що вкрай необхідно мешканцям того чи іншого регіону.»

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я думаю, що будівельники та працівники лікарні зроблять все, щоб у 2010 році бердичівляни мали нормальний жіночий центр. Дуже приємно, що у такий складний час уряд, Прем’єр-міністр, народні депутати, обласна державна адміністрація завершують таку гарну справу.»

Відповідною постановою Кабінету міністрів від 13 травня 2009 року на подібні соціальні проекти в Україні було виділено кошти у розмірі понад 22 мільйони гривень. На Житомирщині таких проектів 19. До їх числа потрапив і Бердичівський Центр матері та дитини.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: «Загалом, на цей об’єкт мало бути виділено 3млн. грн. У жовтні надійшли 1млн.100тис., а сьогодні остаточна сума — 1млн.900тис. Ми сподіваємося, що завершимо це будівництво найближчим часом і відкриємо на радість бердичівлянам.»

Відкрити новий пологовий будинок планують до 2010 року, аби у новому році жінки мали ще більше бажання народжувати.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0