Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради

Time Додано: середа, 27 груд. 2017, 13:32 ( 21 дн. назад )

Із майже 60-ти питань, винесених на розгляд 31 сесії Бердичівської міськради, чи не найбільше обговорень викликав проект міського бюджету на 2018-й рік. Не зрадила перевіреним правилам гри частина депутатів: копіткій та, зрозуміло, непростій роботі у постійних комісіях із тим, аби на сесію вийти з готовими рішеннями, місцеві законотворці надали перевагу роботі біля сесійного мікрофона. Тож, дружно дозволивши начальнику фінуправління не доповідати про проект бюджету, обранці перейшли до пропозицій та зауважень. Виділити кошти місцевій Асоціації з футзалу, передбачити статтю видатків на безпритульних тварин, чому знову 200 тисяч – на міську організацію ветеранів війни та праці, коли у ній помітно лише одну людину, котра час від часу витирає пилюку у порожньому кабінеті... Все, що можна, віддати на фінансування медичної галузі. І, звісно, одна з найулюбленіших тем окремих бердичівських парламентаріїв – дротове радіо. Мало того, мовляв, що його не закривають, то ще й збільшують фінансування. Про те, що ще якийсь час тому самі ж вимагали від радійників якщо й брати кошти, то показувати відповідну роботу, звісно, анічичирк…

До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради До нового року Бердичів увійде з Бюджетом-2018: 31 сесія Бердичівської міської ради

Поправку щодо того, аби фінансово підтримати центр «Насіння Надії» ( на 50,0 тис. грн.) депутати ухвалили одноголосно. Чого не скажеш про статтю, згідно якої співфінансування у розмірі 80,0 тис. грн. мав отримати фонд «Онуфрієнко-діти». Група депутатів вимагала викреслити цю статтю з проекту взагалі. В якості аргументів – фонд ще занадто молодий і не встиг у достатній мірі заявити про себе, керівник фонду – представниця Опоблоку, тож нехай Опоблок і фінансує тощо. Пропозицію зняти статтю поставили на голосування – потрібної для цього кількості голосів не набралося.

Зрештою, оцінювати хто з організацій, що опікуються дітьми з інвалідністю, працює добре, а хто – погано, мають самі батьки та діти, висловив думку міський голова. Та й взагалі, що стосується громадських організацій: місто повинне зробити свою роботу якісно й ефективно, наголосив Василь Мазур, а ГО нехай доповнюють цю справу. Якщо, звісно, є намір доповнювати. У Бердичеві прийнято рішення (і вже ведеться відповідна підготовча робота) щодо створення потужного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами, інформував міський голова. Залишається визначитися, на базі якого закладу він з’явиться.

Що ж до загальної оцінки бюджету, то оцінка депутатів від опозиції приблизно наступна: держава втиснула місто у такі рамки, коли те вимушене приймати бюджет не на розвиток, а на виживання. Місцева казна на 2018-й виглядає практично так само, як і на рік, що минає, зауважує Василь Мазур, і зусиллями міста, області й держави Бердичів і житиме, і розвиватиметься.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0