Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До міського центру реабілітації інвалідів прийшло свято

Time Додано: п'ятниця, 04 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Велика родина міського центру реабілітації інвалідів «Промінчик” зібралася разом. Щороку 3 грудня Україна відзначає день інвалідів - як символічне нагадування про обов’язок здорових турбуватися про людей з особливими потребами. Попри свої фізичні та психічні вади, вони можуть ставати талановитими письменниками, поетами, художниками, науковцями. Люди-інваліди наділені надзвичайною мужністю, кожен їхній день починається із проблем і триває у боротьбі, говорили на зібранні.

До міського центру реабілітації інвалідів прийшло свято

Тимофій Клим, голова правління міського центру реабілітації інвалідів «Промінчик”: “Ми кожного року влаштовуємо для дітей подібні заходи, щоб об6єднати батьків та дітей, щоб батьки побачили, як діти виступають, чого вони досягли”.

Не поспішай жалітися та нарікати на свою долю, зверталися до присутніх вихованці “Промінчика”. Адже ти можеш бачити сонце, чути солов’їний спів, босоніж ходити по траві і відчувати ранкову прохолоду її роси. Є люди, які усього цього позбавлені і часто - з дитинства. Скільки зусиль необхідно, аби покращити фізичний та розумовий розвиток своєї дитини, відомо лише батькам. Вони, кажуть, ладні вступити до вузу й отримати медичну освіту, аби тільки частіше на дитячому обличчі з’являлася посмішка.

Тетяна Вітусевич, голова батьківського комітету: «Лише батьки знають, скільки недоспаних ночей, скільки сліз і крику душі від того, що наші діти не такі, як інші. Тому я всім батькам, які виховують діток з обмеженими можливостями, бажаю терпіння, не зламатися і не зупинятися на своєму складному життєвому шляху».

В гості до центру завітали учні 14-го колегіуму, вихованці зразкової циркової студії «Жанр» та волонтери з десятої школи. Люди навчилися літати небом як птахи, але не навчилися ходити по землі як брати, нарікали волонтери. Лише підставивши один одному плече, можна здолати будь-які труднощі. Діти вчилися це робити в ігровій формі.

Левову частку концерту підготували підопічні закладу. Вони читали вірші та співали пісні, доводячи, що талановитими бувають не лише здорові люди. Із цим не можна н погодитись, вважають гості.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Кожен із нас бачив не один концерт. Я, певно, висловлю думку всіх присутніх, якщо скажу, що цей концерт – найкращий і найдорожчий. Бо в жоден інший не вкладено стільки душі, любові, добра і праці”.

Не лише посадовці турбуються про людей з обмеженими фізичними можливостями. Відчувати себе неодинокими дітям допомагають також підприємці та прості громадяни. Навесні центр спільно зі службами радіотаксі міста проводили благодійну акцію. Збирали гроші на ремонт приміщення “Промінчика”. На святі Олександру Загоруйку, водієві, який зібрав найбільшу суму, вручили подяку. Слова вдячності на свою адресу почули усі працівники, а особливо Катерина Вандиш — у минулому вихованка центру реабілітації, а нині — його соціальний працівник.

Під впливом родинної атмосфери, аури чуйності та миру, люди, здавалося, забули про свої проблеми та хвороби і щиро раділи тому, що всі вони змогли ось так зібратися.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0