Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Матері Божої Бердичівської прибули кількасот вірян

Time Додано: субота, 18 лип. 2020, 21:41 ( 21 дн. назад )

У суботу , 18 липня, напередодні головної Урочистості Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, увечер на територію бердичівської святині почали сходитись невеличкими групами й поодиноко паломники.

До Матері Божої Бердичівської прибули кількасот вірян

Це її друге свідоме паломництво до Матері Божої Бердичівської, каже Олександра, якщо не рахувати дитячих літ, коли ходила-приїздила із батьками.

Цьогоріч в особливих карантинних умовах відбувається свято, а тому вхід – лише за перепустками, число осіб у паломницьких груп скорочено до мінімуму, проте, як кажуть священики, не в кількості справа. Прихожанам підготували стільці, дистанціювавши один від одного на певні відстані так, що площа перед сходами Санктуарію, музичної школи й музею за годину наповнилась людьми. Вітали паломників, як завжди радіючи, настоятель Санктуарію отець Рафаїл Мишковський та єпископ Віталій Кривицький, який, за традицією, окропив щасливих прочан святим дощем.

Серед невеликих піших груп було й кілька велосипедних паломництв. Чи не найтриваліше – Харківське велосипедне. Вже десятий рік із 12-ти їде умовним цим мостом, довжиною у семисот кілометрів (від Харкова до Бердичева) Михайло Адольфович.

Зустрічали паломників і найкращі співучі голоси церковного хору, що линули далеко за межі муру, сповіщаючи про велике свято на честь ікони Матері Божої Бердичівської.

І поки на території Санктуарію ще вітали прихожан (таких чекали близько 11-ти груп), священики, перевдягнувшись з дороги у білі одежі, готувались до початку великої спільної молитви.

Вечірню суботню молитву очолив єпископ Павло Гончарук. Звертаючи погляди до Богородиці, вдивляючись у її материнські очі, присутні несли подяки і прохання не лише особисті, молились за кращу долю Україну, за мир у державі, адже Гасло цьогорічних урочистостей «Маріє, вся Україна – твоя», що перегукується із життєвим девізом святого Йоана Павла ІІ «Увесь Твій». А у неділю, 19 липня, об 11:00 урочисту Святу Месу очолить кардинал Конрад Краєвський, йому співслужитимуть єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0