Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До когорти медиків влився 81 випускник Бердичівського медичного коледжу

Time Додано: четвер, 08 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Відтепер лікарі й медичні сестри Бердичева та інших міст і сіл України називатимуть цих юнаків та дівчат колегами. Дипломи, що їх отримали тепер вже колишні студенти Бердичівського медичного коледжу свідчать: когорту медиків поповнили 53 випускники відділення “Сестринська справа” та 28 — відділення “Стоматологія ортопедична”. Відтепер усі вони твердо стали на шлях самостійного життя і подальшого фахового ствердження, а здобуті у коледжі знання, стануть запорукою професійного зростання. У цьому переконаний Президент України, вітання від якого озвучив директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк. Від себе керівник закладу додав, що вважає освіту одним із основних чинників людського розвитку, саме вона, на його думку, визначає майбутнє нації.

До когорти медиків влився 81 випускник Бердичівського медичного коледжу

Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: “Сьогодні в Україні, як і в більшості країн світу ... зростають соціальні вимоги та потреби економіки у людях з високим рівнем кваліфікації. Ринок праці вже не гарантує забезпечення роботою... Нині важливим є не лише застосування на практиці своїх знань, а й вміння пристосовуватися до нових потреб ринку праці, оперувати та управляти інформацією, швидко приймати рішення.”

Із прапором міста вийшов на сцену міського Палацу культури Бердичівський міський голова. Заклад, що його очолює тямущий керівник, який до того ж не ніколи сидить на місці, завжди приємно підтримувати, каже Василь Мазур. Не так давно місто виділило коледжу земельну ділянку, на якій зведуть спортивну залу, у планах міської влади забезпечити медиків ще однією ділянкою — цього разу вже для будівництва гуртожитку. Разом із державою та областю місто не припиняє фінансово допомагати закладу у ремонтних та будівельних роботах.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Всіх вітаю зі святом! Безумовно, сьогоднішній день є знаковою подією для Бердичева. Думаю, що на неї чекали усі ми... Хочу побажати вам — тепер вже представникам медичної галузі — гарно влитися до нових для вас трудових колективів, та удачі у житті... Головне, аби чужі життя ви зберігали з любов’ю до людей.”

Серед тих, кому вручали дипломи, було немало випускників, яким заклад завдячує своїм нинішнім високим статусом серед 122-х медичних коледжів України. На регіональному етапі конкурсу фахової майстерності “Ескулап” перших два місця посіли майбутні медики з Бердичева. Згодом одна з них — Марина Вакульчук — увійшла до четвірки кращих студентів відділення “Сестринська справа” на рівні країни.

Марина Вакульчук, випускниця Бердичівського медичного коледжу: “Сьогодні для мене день і сумний, і радісний. Ми йдемо з нашого улюбленого коледжу, але йдемо працювати за професією, яку обрали. Медсестра — це, взагалі, найкраща й найгуманніша професія, а Бердичівський медколедж — найкраще для мене місце. Далі планую йти на роботу. Якщо знайду...”

Ці студенти перемагали та ставали призерами на регіональних олімпіадах, спортивних змаганнях, мистецьких конкурсах. Загальний результат, з яким у Бердичівському медколеджі здали тестові екзамени ліцензійних іспитів “Крок М”, перевищив середній по країні. Тож у закладі на сумніваються: їхні вихованці не лише знайдуть собі гідне місце роботи, а й з честю нестимуть звання охоронців людського здоров’я.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0