Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Дня Перемоги у Гришківцях відреставрували меморіал загиблим воїнам

Time Додано: середа, 12 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Про величний подвиг ветеранів Вітчизняної Війни згадали на відкритті відреставрованого меморіалу загиблим воїнам у Гришківцях. Меморіал було створено ще у минулому столітті, розповідає місцева селищна голова Зоя Стаднік. За багато років пам’ятник втратив гарний вигляд, надписи на ньому неможливо було прочитати, тому і вирішили реконструювати його.

До Дня Перемоги у Гришківцях відреставрували меморіал загиблим воїнам

Ініціатором виступили працівники сільської ради, вони і звернулися за допомогою до підприємців, які виділили кошти на цю благочинну справу.

Зоя Стаднік, селищний голова смт. Гришківці: «В знак пам’яті, шани до ветеранів ми повинні були реставрувати цей меморіал. Спочатку думали, що трішки, а вийшло багато. Це є центр селища, його окраса.»

Вшанувати пам’ять загиблих воїнів прийшли представники районної влади та уся гришковецька громада. Не обійшлося на мітингу без привітань та подяк тим, хто пройшов війну та повернувся додому живим. Ветерани утирали сльози, згадуючи 1941-1945 роки. Саме їм, людям у віці, сивочолим чоловікам та жінкам, які подарували життя наступним поколінням, молодь у цей день дарувала квіти. А тим, хто не повернувся з поля бою, хто загинув, обороняючи Батьківщину, присутні покладали до меморіалу вінки. У Бердичівському районі 56 подібних пам’ятників, до яких щороку 9-го травня приходять люди, аби вкотре згадати усіх воїнів поіменно.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «3427 чоловік захоронено на території району, 29,5 тис. мирного населення лежить у двох величезних могилах у Хажині та Мирному. У кожному селі є знаки, що символізують пам’ять про загиблих воїнів.»

На цьому місці захоронено 34 воїни, які визволяли Гришківці, тож мешканці селища і надалі намагатимуться підтримувати меморіал у хорошому стані, тим самим показуючи, що вони пам’ятають подвиг визволителів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0