Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Дня Перемоги шестеро інвалідів Великої Вітчизняної та одна багатодітна родина безкоштовно отримали телефони

Time Додано: четвер, 06 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Віднині шестеро ветеранів й учасників Великої Вітчизняної війни зможуть не лише почути побажання здоров’я від членів міської ради ветеранів, а будь-коли зв’язатися із близькими, друзями та знайомими. Бердичівський міський голова звернувся до Житомирського підрозділу «International Communication Company», що представляє торгівельну марку CDMA-Україна, розглянути можливість надання благодійної допомоги інвалідам війни 1 та 2 груп, які мешкають у районах Загребелля, Цукрорафінадного заводу, Корніловки. Ті з відповіддю не забарилися і вирішили безкоштовно презентувати телефони. Апарати безпровідні – у дротах господарі вже точно не заплутаються, жартують дарувальники. Телефони мають стандарт CDMA, тариф «Соціальний».

До Дня Перемоги шестеро інвалідів Великої Вітчизняної та одна багатодітна родина  безкоштовно отримали телефони

Олександр Данилевич, директор Житомирської філії «International Communication Company»: «Пакет “Соціальний” означає 12 грн. абонентської плати у місяць і 3-5 копійки на міські номери по Бердичеву.»

До числа власників новеньких телефонів долучилася й багатодітна родина Лясківських. З рештою її об’єднує те, що вона також мешкає у віддаленому районі міста.

Вже стає гарною традицією, що підприємства, які працюють чи лише починають працювати у Бердичеві, намагаються зробити свій внесок у розвиток міста, констатує міський голова. А про який успішний розвиток, запитує Василь Мазур, може йти мова, якщо не дбати про тих, хто забезпечив місту й всій країні неоціненне – радість мирного життя?

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми сьогодні об’їжджаємо ветеранів війни, для яких раніше не було технічної можливості встановити стаціонарні телефони. У свій час міська рада прийняла рішення про закупівлю карточок для мобільних телефонів, яким користувалися ветерани. Але все це призводило до певних незручностей. І ось сьогодні фірма CDMA запропонувала цей проект. Думаю, що це є абсолютно нормальним і логічним кроком.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0