Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Дня Перемоги шестеро інвалідів Великої Вітчизняної та одна багатодітна родина безкоштовно отримали телефони

Time Додано: четвер, 06 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Віднині шестеро ветеранів й учасників Великої Вітчизняної війни зможуть не лише почути побажання здоров’я від членів міської ради ветеранів, а будь-коли зв’язатися із близькими, друзями та знайомими. Бердичівський міський голова звернувся до Житомирського підрозділу «International Communication Company», що представляє торгівельну марку CDMA-Україна, розглянути можливість надання благодійної допомоги інвалідам війни 1 та 2 груп, які мешкають у районах Загребелля, Цукрорафінадного заводу, Корніловки. Ті з відповіддю не забарилися і вирішили безкоштовно презентувати телефони. Апарати безпровідні – у дротах господарі вже точно не заплутаються, жартують дарувальники. Телефони мають стандарт CDMA, тариф «Соціальний».

До Дня Перемоги шестеро інвалідів Великої Вітчизняної та одна багатодітна родина  безкоштовно отримали телефони

Олександр Данилевич, директор Житомирської філії «International Communication Company»: «Пакет “Соціальний” означає 12 грн. абонентської плати у місяць і 3-5 копійки на міські номери по Бердичеву.»

До числа власників новеньких телефонів долучилася й багатодітна родина Лясківських. З рештою її об’єднує те, що вона також мешкає у віддаленому районі міста.

Вже стає гарною традицією, що підприємства, які працюють чи лише починають працювати у Бердичеві, намагаються зробити свій внесок у розвиток міста, констатує міський голова. А про який успішний розвиток, запитує Василь Мазур, може йти мова, якщо не дбати про тих, хто забезпечив місту й всій країні неоціненне – радість мирного життя?

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми сьогодні об’їжджаємо ветеранів війни, для яких раніше не було технічної можливості встановити стаціонарні телефони. У свій час міська рада прийняла рішення про закупівлю карточок для мобільних телефонів, яким користувалися ветерани. Але все це призводило до певних незручностей. І ось сьогодні фірма CDMA запропонувала цей проект. Думаю, що це є абсолютно нормальним і логічним кроком.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0