Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Дня Незалежності мешканці Мирославки отримали новий спортивний майданчик

Time Додано: середа, 26 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Разом із Днем Незалежності до Мирославки прийшло ще одне свято — спортивне. Коли на Бердичівщині підводять підсумки будь-якого турніру, відзначають керівники району, на призових місцях частенько можна побачити мешканців цього села. Зокрема, за ними міцно закріпилася слава доволі сильних футболістів. Донедавна люди, які не уявляють свого життя без м’яча та поля, цього самого поля не мали. Рік тому Леонід Бакановський і Юрій Михальчук пообіцяли мирославцям: до Дня Незалежності ті отримають новий майданчик. І ось на подвір’ї школи лунають урочисті промови.

До Дня Незалежності мешканці Мирославки отримали новий спортивний майданчик

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: “Знаєте, дивлячись на молодь, яка стоїть переді мною, і справді серце переповнюється радістю: ми можемо гордитися нашими дітьми. Тому як влада, так і всі присутні роблять все для того, щоб організувати відпочинок для наших мешканців належним чином.”

Випробовували поле одразу ж після офіційної частини. Із початком турніру з міні-футболу його учасників привітав Валерій Бабійчук, який виступив ініціатором та рушійною силою у будівництві майданчика. Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації побажав футболістам гідної боротьби за кубок турніру.

Символічний удар у виконанні Леоніда Бакановського задав тон подальшим іграм, які обіцяли стати багатими на голи та позитивні емоції. Окрім господарів змагань позмагатися за головний приз до села приїхали ще 9 команд. Усі, кажуть, налаштовані лише на перемогу, та у разі програшу у відчай не впадатимуть, адже відтепер можна будь-коли приїхати до Мирославки і взяти реванш.

Богдан Мельник, гравець команди “Робітнички” (с. Мирославка): “Дуже хочеться подякувати ініціаторам й організаторам цього проекту. Коли існує певний рівень гри у футбол, повинні існувати й відповідні умови. На сьогодні у районі є дуже багато людей, які цікавляться футболом. Для створення стимулу у них, необхідно будувати такі майданчики. Це прекрасно.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0