Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають

Time Додано: субота, 10 жовт. 2015, 20:39 ( більше 3 року назад )

35 років художня школа виховує творче підростаюче покоління Бердичева. Майже дві тисячі учнів уже вийшло зі стін мистецького закладу за цей час. Більше трьох сотень дітей вчаться у невеличкому колективі закладу. Про нього директор «художки» може розказувати годинами, адже педагоги поза роботою, каже, насамперед чудові люди. А в роботі – прекрасні спеціалісти.

До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають До Дня художника викладачі «художки» власною виставкою довели: з пензлем дружать, чого і дітей навчають

Приємно те, зазначив Микола Яцюк, що малювати вчать діток і випускники художньої школи. Серед таких – Ірина Гаркіна. У 2017-му році, розповіла викладач закладу, виповниться 30 років як художнє мистецтво стало її фахом. На роботі жінка знаходить розраду, може відпочити душею. Буденне життя з усіма проблемами та негараздами в країні, зізнається, не може не залишити сліду у світосприйнятті. Але сама у художній школі навчилася давати цьому раду.

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Вчилася у школі, люблю її, ці стіни, людей, які тут викладають. Вони і зараз залишились моїми вчителями, але тепер ми колеги. Мені приємно, що у колектив я вписалася і мене взяли. Я прихожу на роботу і поринаю в інше життя. Я тут щаслива і мені здається, що саме звідси має йти добро».

Беруть до художньої школи дітей переважно 9-10-ти років. Зараз у закладі працює підготовча група, нульовка, 4 обов’язкові класи. Є ще п’ятий рік навчання, коли учні вдосконалюють свою майстерність для подальшого вступу у вищі навчальні заклади.

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Дуже талановиті, більшість – успішні, закінчують зараз університети, уже багато і працює».

Микола Яцюк, директор художньої школи: «Художня школа наша краща в області, її знають по всій Україні, знають у столиці від наших випускників».

Нинішнє покоління дітей усе частіше цікавиться графікою, розповіли у «художці». Це й не дивно, кажуть, адже зараз є можливість навчитися багатьом технікам завдяки інтернету.

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Останнім часом більш актуальна, напевно, графіка. Подобається, бо більше пов’язана з комп’ютером. Діти це більше розуміють. Хоча живопис теж цікавий. Навчити можна кожного, але стати художником має дитина, у якої є зерно творчості, якій не сумно, все цікаво, для якої нема ніяких перешкод. А навчити бачити красиво можна кожного. Для цього школа і існує».

З нагоди Дня художника до закладу завітав і міський голова з вітальним словом та грамотами для колективу. Не забули про своїх сусідів і у музичній школі. Між собою жартома один одного називають часником і галушкою, але сусідству раді, бо роблять спільну добру справу.

Василь Мазур, міський голова: «Вам Бог подарував всім талант і ви протягом життя розкриваєте його в дітях. Ви робите важливу справу. Я вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб якомога більше вам вдалося знайти ключиків до тих маленьких діточок, розкрити в них уміння бачити те, чого не бачать інші».

Ірина Гаркіна, викладач художньої школи: «Вітаю усіх зі святом наступаючим. Бажаю творчих замислів, нехай не грандіозних, але щоб вони дарували щастя людям».

Микола Яцюк, директор художньої школи: «Хочу від душі побажати всім прекрасного здоров'я і творчих успіхів на педагогічній ниві».

Журналіст: Юлія Моцна

Оператор: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0