Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичівського району з Польщі привезли ліки та медикаменти

Time Додано: понеділок, 30 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Із благородною місією приїхали до Бердичівської районної державної адміністрації польські побратими з Воловського повіту на чолі із старостою Мачеєм Нейманом. Більше десятка коробок із ліками проти грипу привезли делегати із Польщі до Бердичівського району. Між двома громадами сусідніх країн партнерські стосунки тривають вже майже шість років. Саме тому, каже Мачей Нейман, поляки не могли не відреагувати на жахливу ситуацію, що склалася в Україні та у Бердичівському районі зокрема.

До Бердичівського району з Польщі привезли ліки та медикаменти

Мачей Нейман, староста Воловського повіту Республіки Польща: «Ми швидко відгукнулися допомогти нашим українським братам. Привезли досить багато ліків та медичних препаратів. Із паном старостою Бакановським контактуємо вже давно і поставились до цієї проблеми із великою серйозністю. А надалі, я думаю, наші партнерські стосунки все більше міцнішатимуть.»

На прес-конференції з нагоди приїзду поляків голова районної державної адміністрації Леонід Бакановський запевнив присутніх, що район до боротьби із хворобою готовий, а завдяки допомозі громади Воловського повіту ніякий грип мешканцям сіл та селищ Бердичівщини не загрожує.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Ці ліки будуть розподілені по усій сільській мережі, до нашої центральної лікарні, аби при потребі їх застосувати. Також у нашій лікарні на сьогоднішній день у районній лікарні організовано 50 місць для хворих. Усі інші питання з приводу хвороби, яка нібито відступила, але може початись її другий етап, вирішуються. Ми готові до боротьби із грипом.»

Від контактів до контрактів — так назвав стосунки польської громади та громади Бердичівського району Леонід Бакановський. Керівник району подякував гостям за щиру підтримку та зауважив, що українці у боргу не залишаться і завжди прийдуть на допомогу польським побратимам, якщо у цьому виникне потреба. На згадку про теплу зустріч гостям подарували статуетку янгола — символ милосердя та жалю.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0