Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичівського району з Польщі привезли ліки та медикаменти

Time Додано: понеділок, 30 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із благородною місією приїхали до Бердичівської районної державної адміністрації польські побратими з Воловського повіту на чолі із старостою Мачеєм Нейманом. Більше десятка коробок із ліками проти грипу привезли делегати із Польщі до Бердичівського району. Між двома громадами сусідніх країн партнерські стосунки тривають вже майже шість років. Саме тому, каже Мачей Нейман, поляки не могли не відреагувати на жахливу ситуацію, що склалася в Україні та у Бердичівському районі зокрема.

До Бердичівського району з Польщі привезли ліки та медикаменти

Мачей Нейман, староста Воловського повіту Республіки Польща: «Ми швидко відгукнулися допомогти нашим українським братам. Привезли досить багато ліків та медичних препаратів. Із паном старостою Бакановським контактуємо вже давно і поставились до цієї проблеми із великою серйозністю. А надалі, я думаю, наші партнерські стосунки все більше міцнішатимуть.»

На прес-конференції з нагоди приїзду поляків голова районної державної адміністрації Леонід Бакановський запевнив присутніх, що район до боротьби із хворобою готовий, а завдяки допомозі громади Воловського повіту ніякий грип мешканцям сіл та селищ Бердичівщини не загрожує.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Ці ліки будуть розподілені по усій сільській мережі, до нашої центральної лікарні, аби при потребі їх застосувати. Також у нашій лікарні на сьогоднішній день у районній лікарні організовано 50 місць для хворих. Усі інші питання з приводу хвороби, яка нібито відступила, але може початись її другий етап, вирішуються. Ми готові до боротьби із грипом.»

Від контактів до контрактів — так назвав стосунки польської громади та громади Бердичівського району Леонід Бакановський. Керівник району подякував гостям за щиру підтримку та зауважив, що українці у боргу не залишаться і завжди прийдуть на допомогу польським побратимам, якщо у цьому виникне потреба. На згадку про теплу зустріч гостям подарували статуетку янгола — символ милосердя та жалю.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0