Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права проводять новий набір студентів

Time Додано: п'ятниця, 11 черв. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Студентські роки — одні з найкращих у житті людини. Саме тоді дівчата та хлопці починають дорослішати, усвідомлювати, що у житті без гарної освіти неможливо знайти пристойну роботу.

До Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права проводять новий набір студентів

У Бердичеві немає академій та університетів, але є коледжі, що дають змогу абітурієнтам обирати майбутню спеціальність. Один з таких — коледж промисловості, економіки та права.

Тетяна Наумчик, заст. директора БКПЕП з виховної роботи: «Навчання у нашому коледжі здійснюється на базі 9, 10 класів. Учні мають змогу вступати на такі спеціальності: ливарне виробництво кольорових і чорних металів, технологія обробки матеріалів на верстатах автоматичних лініях, хімічне та нафтове машинобудування, бухгалтерський облік, економіка підприємства, фінанси та кредит, розробка програмного забезпечення, правознавство та фізичне виховання. Разом із дипломом молодшого спеціаліста наші студенти отримують атестат про отримання повної середньої освіти.»

Після одинадцятого класу до коледжу можна вступити лише на заочну форму навчання. Цьогоріч, розповідає Тетяна Наумчик, прийом документів на вступ скорочений, і здійснюватиметься від 15-го по 22-ге липня.

Тетяна Наумчик, заст. директора БКПЕП з виховної роботи: «Якщо у вас є атеста про закінчення повної середньої освіти, якщо ви закінчили школу у 2007 році та раніше, ви маєте право вступати на заочне відділення нашого коледжу без сертифікатів українського центру оцінювання освіти, тільки за результатами вступних випробувань у нашому коледжі. Сертифікати за 2008, 2009 та 2010 роки так само дійсні, за ними учні можуть вступати на заочне відділення нашого коледжу.»

Випускники коледжу можуть вступати за спорідненими спеціальностями до державних університетів та академій, оскільки керівництво закладу уклало угоди із житомирськими, одеськими, чернівецькими, теронопільськими, дніпропетровськими та київськими вишами. Чисельна кількість договорів говорить про те, що студенти коледжу промисловості, економіки та права мають високий рівень знань, каже Тетяна Наумчик, їх завжди радо приймають у будь-якому закладі ІV рівня акредитації. Як правило, співбесіда проходить на базі уже рідного для студентів коледжу. Чому рідного? А тому, що тут завжди вирує справжнє студентське життя в усіх розуміннях. Вихованці закладу беруть активну участь у загальноміських заходах, конкурсах та акціях, говорить заступник директора. А допомагають їм у цьому висококваліфіковані викладачі, які не лише дають знання, а й виховують своїх студентів, намагаються зробити з них гідних членів суспільства.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0