Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичева з’їхалися дружини юних пожежних

Time Додано: п'ятниця, 30 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Якщо на сцені лунають пісні, в яких виконавці закликають обережніше поводитися із вогнем, а рядки твору вчать, як не розгубитися у надзвичайних ситуаціях, значить у місті проводять конкурс серед дружин юних пожежних. Нещодавно у Бердичеві визначили, що кращі друзі вогнеборців навчаються у 5-й школі, тож цього разу її учням довелося захищати честь міста на зональному етапі.

До Бердичева з’їхалися дружини юних пожежних

Сергій Уланов, інженер ГУ МНС у Житомирській обл.: «Уже 14-й год как Всеукраинский фестиваль дружин юных пожарников собирает детей, которые соревнуются в том, кто лучше ориентируется в правилах основы жизнедеятельности. Дети все это делают с юмором, с огоньком, с искоркой. Мы — специалисты ГУ МНС — считаем, что фестиваль нужен , так как ученики приобщаются к знаниям, получают навыки и пропагандируют правила широкой публике.»

Разом із бердичівлянами на сцені малої зали міського Палацу культури своїми знаннями основ безпеки життєдіяльності ділися представники Чуднова, Андрушівки, Любара, Ружина та Попільні. Кожен підготував свій номер, кожен намагався виглядати як найоригінальніше та найцікавіше. Чуднівці привчали до порядку недалекого та жадібного Стецька, який через ігнорування елементарних правил безпеки спалив клуню. Андрушівська команда «Червоний півень» виказувала захоплення професією пожежного, якому нерідко доводиться дивитися у вічі смерті. Молодь вражена тим, що звичайні, на перший погляд, люди мало не щодня ризикують власним життям, намагаючись зберегти життя інших. Сказати «Ні!» усім пожежам на Землі, закликали учасників та гостей конкурсу наші земляки. Вогонь, на думку членів команди «Іскорка» може бути й кращим другом й найлютішим ворогом – все залежить від людини, її знань та навичок. Та якщо вже немає ні того, ні іншого, повчають діти, потрібно негайно телефонувати за номером «101»: у тих людей, переконані, є і знання, і навички, і хоробрі серця.

Світлана Кульбачна, заст. директора з виховної роботи ЗОШ № 5: «Цьогоріч ми посіли І місце у міському етапі, хоча у подібних заходах беремо часть не вперше. Команду пожежних з прикладних видів спорта, яку у нас очолює Валентин Ганоль, добре знають в області. І ось наші юні пожежні під керівництвом П. Герасименка показали, як можна поєднати тему ОБЖД із цирковим мистецтвом.»

Як інші не співають, як не декламують, а вже кілька років поспіль перемогу на конкурсі одержує юна пожежна дружина з Попільні. Секрету перемоги хлопці й дівчата не видають, кажуть лише, що хочуть бути корисними людям і розкрити повністю свої таланти.

Анна Линдіна, капітан ДЮП (смт. Попільня): «Ми ставимося до цього серйозно тому що розуміємо: це, дійсно,речі, про які ми маємо знати, і ці знання нам знадобляться. Коли, припустимо, наші однокласники вивчають предмет “ОБЖД”, ми вже наперед знаємо матеріал і можемо їм щось підказати. На природі ми також вільно почуваємося, що ми у безпеці... І все це завдяки цьому конкурсу.»

Вони не випустили зі своїх рук І місця й цього року, залишивши на крок позаду себе бердичівлян. Виступ команди з Попільні видався членам журі яскравішим та змістовнішим за інші. Тож кольори Житомирщини на всеукраїнському конкурсі дружин юних пожежних захищатимуть саме вони.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0