Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичева прибули мощі блаженної Матрони Московської

Time Додано: вівторок, 22 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вечірньої години до Свято-Миколаївського собору поспішають люди. Туди привезли мощі блаженної Матрони Московської та ікону Десятинну Матері Божої. Святині з київської Десятинної церкви нині мандрують храмами України, у Бердичеві вони перебуватимуть до 22 грудня включно.

До Бердичева прибули мощі блаженної Матрони Московської

Протоієрей Віталій Бойков, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Ці святині шануються всім православним світом, особливо народ любить матінку Матрону. До неї приходять у нуждах, тілесних недугах, просять благословіння за всі справи. Вона допомагає кожному”.

Видатна російська свята Блаженна Матрона Московська народилась у 1881 році у селі Тульської губернії. Була четвертою дитиною у бідній родині, тому ще до народження дівчинки мати вирішила віддати її до притулку. Але уві сні жінка побачила сон, в якому їй з’явилася ще не народжена дитина у вигляді білого птаха із закритими очима і сіла їй правицю. Після цього мати відмовилась від своїх намірів. Від народження у дівчинки не було очей, тому її ровесники часто сміялися та знущалися з неї, користуючися тим, що вона не бачить свого образника. У вісім років у Матрони проявився дар передбачати долю та зцілювати людей. Вона могла відчувати наближення небезпеки та появу стихійних лих. Із сімнадцяти років у дівчини відмовили ноги, і до кінця свого життя вона була нерухомою. Відомо багато фактів чудодійного зцілення людей, котрі до неї зверталися, багатьох вона врятувала від небезпеки. У 1925 році Блаженна Матрона перебралася до Москви, де жила близько тридцяти років. До самої смерті вдень приймала знедолених та хворих, вночі — молилася. Померла у травні 1952 року, її мощі опочивають у Покровському жіночому монастирі у Москві.

“Матронушка”, як називали святу у народі, і після своєї смерті допомагає людям, кажуть духовні отці, запрошуючи вклонитися святині. Відчути особливу радість та цілющу благодать.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0