Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичева прибули мощі блаженної Матрони Московської

Time Додано: вівторок, 22 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вечірньої години до Свято-Миколаївського собору поспішають люди. Туди привезли мощі блаженної Матрони Московської та ікону Десятинну Матері Божої. Святині з київської Десятинної церкви нині мандрують храмами України, у Бердичеві вони перебуватимуть до 22 грудня включно.

До Бердичева прибули мощі блаженної Матрони Московської

Протоієрей Віталій Бойков, Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: “Ці святині шануються всім православним світом, особливо народ любить матінку Матрону. До неї приходять у нуждах, тілесних недугах, просять благословіння за всі справи. Вона допомагає кожному”.

Видатна російська свята Блаженна Матрона Московська народилась у 1881 році у селі Тульської губернії. Була четвертою дитиною у бідній родині, тому ще до народження дівчинки мати вирішила віддати її до притулку. Але уві сні жінка побачила сон, в якому їй з’явилася ще не народжена дитина у вигляді білого птаха із закритими очима і сіла їй правицю. Після цього мати відмовилась від своїх намірів. Від народження у дівчинки не було очей, тому її ровесники часто сміялися та знущалися з неї, користуючися тим, що вона не бачить свого образника. У вісім років у Матрони проявився дар передбачати долю та зцілювати людей. Вона могла відчувати наближення небезпеки та появу стихійних лих. Із сімнадцяти років у дівчини відмовили ноги, і до кінця свого життя вона була нерухомою. Відомо багато фактів чудодійного зцілення людей, котрі до неї зверталися, багатьох вона врятувала від небезпеки. У 1925 році Блаженна Матрона перебралася до Москви, де жила близько тридцяти років. До самої смерті вдень приймала знедолених та хворих, вночі — молилася. Померла у травні 1952 року, її мощі опочивають у Покровському жіночому монастирі у Москві.

“Матронушка”, як називали святу у народі, і після своєї смерті допомагає людям, кажуть духовні отці, запрошуючи вклонитися святині. Відчути особливу радість та цілющу благодать.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0