Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичева проклали "педагогічний міст" вчителі з Новоград-Волинського

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На творчу зустріч до бердичівських колег приїхали освітяни з Новоград-Волинського. Нещодавно у них побували наші вчителі. Відбувся своєрідний "педагогічний міст". Друга гуманітарна гімназія першою гостинно відчинила двері для новоград-волинських вчителів.

До Бердичева проклали "педагогічний міст" вчителі з Новоград-Волинського

Світлана Басюк, методист ІМЦ управління освіти і науки: "Ми побуваємо у трьох навчальних закладах. Почали із міської гімназії № 2. Система її виховної роботи вивчена обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Досвід схвалено вченою радою і рекомендовано до впровадження в області. Була відповідна публікація у "Педагогічному віснику Житомирщини".

Вчителі гуманітарної гімназії № 2 презентували систему виховної роботи навчального закладу. Вони познайомили гостей із скарбничкою своїх педагогічних знахідок.

Ірина Толочко, директор гуманітарної гімназії № 2: "Гуманітарна гімназія презентує модель системи виховної роботи, яка, фактично, є стилем життя всього закладу: учнів, батьків та вчителів, які працюють на єдину мету - особистість гімназиста".

Кафедра виховання та духовного розвитку другої гімназії представила творчі надбання класних керівників. Деякі з них - автори виховних програм.

Людмила Станкевич, заступник директора з навчально-виховної роботи гуманітарної гімназії № 2: "В основі авторської програми класного керівника С. Б. Синяк - принципи вікових особливостей та характеротворення особистості учня. Авторський характер виховної програми дозволяє вчителю розкритися як особистості. Також у гімназії багато напрацювань інших педагогів: вчителів-предметників, керівників гуртків, факультативів та клубів за інтересами".

Творчі здібності гімназистів розвивають 15 гуртків та 4 факультативи. Вчитель Мілада Мартинюк презентувала роботу "Музичної вітальні". Її секції відвідують діти з 1 по 11 класи. Як результат - перемоги учнів у конкурсах різних рівнів.

У гімназії багато цікавих традицій, говорять педагоги. Одна з

них - робота драматичного гуртка. Майже всі гімназисти, кажуть вчителі, - хоч раз спробували себе у ролі акторів.

Учнівське самоврядування "Шкільна співдружність" існує у гімназії понад 15 років. Гра, інновації та натхнення - складові кожної справи школярів. А керує діяльністю "Співдружності" Микола Плохий. Він же - незмінний ведучий засідань альманаху "Гармонія".

Галина Тарасова, педагог-організатор гуманітарної гімназії № 2: "Микола - голова ради "Шкільної співдружності". Він у нас у раді - перша величина! Дуже хороший хлопчик. Обирали ми його у грі "Лідер". У нього було декілька суперників, кожний представляв себе як особистість. Показував, як знає роботу нашої "Співдружності", її традиції, різні грані діяльності. Показував свої організаторські здібності".

У "Гармонії" кожний учасник - обдарований. Граційна Євгенія Ординська завжди радує школярів своїми хореографічними здібностями. Анна Фурман захоплюється бісероплетінням. Наталія Сєтнік - вишивками.

На засідання дебат-клубу "Лідер" приїхали гімназисти з Баранівки. Проблема обговорення серйозна - "ООН є неефективною".

Вчителі з Новоград-Волинського говорять: у бердичівлян є чому повчитися. У другій гімназії вони знайомилися із досвідом з різних проблем виховання на семінарі-практикумі та засіданні майстер-класу. Вчителі Людмила Нікуляк та Оксана Матвіюк організували роботу у малих групах.

Валентина Найдюк, спеціаліст управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради: "Саме досвід бердичівлян такої потужної галузі, як педагогічна, буде позитивним для нас. Він є позитивом. Ця зустріч несе тільки хороші емоції. Сюди приїхали освітяни Новоград-Волинського: керівники навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, вчителі української мови - найактивніші учасники виховного процесу".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0