Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До Бердичева проклали "педагогічний міст" вчителі з Новоград-Волинського

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На творчу зустріч до бердичівських колег приїхали освітяни з Новоград-Волинського. Нещодавно у них побували наші вчителі. Відбувся своєрідний "педагогічний міст". Друга гуманітарна гімназія першою гостинно відчинила двері для новоград-волинських вчителів.

До Бердичева проклали "педагогічний міст" вчителі з Новоград-Волинського

Світлана Басюк, методист ІМЦ управління освіти і науки: "Ми побуваємо у трьох навчальних закладах. Почали із міської гімназії № 2. Система її виховної роботи вивчена обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Досвід схвалено вченою радою і рекомендовано до впровадження в області. Була відповідна публікація у "Педагогічному віснику Житомирщини".

Вчителі гуманітарної гімназії № 2 презентували систему виховної роботи навчального закладу. Вони познайомили гостей із скарбничкою своїх педагогічних знахідок.

Ірина Толочко, директор гуманітарної гімназії № 2: "Гуманітарна гімназія презентує модель системи виховної роботи, яка, фактично, є стилем життя всього закладу: учнів, батьків та вчителів, які працюють на єдину мету - особистість гімназиста".

Кафедра виховання та духовного розвитку другої гімназії представила творчі надбання класних керівників. Деякі з них - автори виховних програм.

Людмила Станкевич, заступник директора з навчально-виховної роботи гуманітарної гімназії № 2: "В основі авторської програми класного керівника С. Б. Синяк - принципи вікових особливостей та характеротворення особистості учня. Авторський характер виховної програми дозволяє вчителю розкритися як особистості. Також у гімназії багато напрацювань інших педагогів: вчителів-предметників, керівників гуртків, факультативів та клубів за інтересами".

Творчі здібності гімназистів розвивають 15 гуртків та 4 факультативи. Вчитель Мілада Мартинюк презентувала роботу "Музичної вітальні". Її секції відвідують діти з 1 по 11 класи. Як результат - перемоги учнів у конкурсах різних рівнів.

У гімназії багато цікавих традицій, говорять педагоги. Одна з

них - робота драматичного гуртка. Майже всі гімназисти, кажуть вчителі, - хоч раз спробували себе у ролі акторів.

Учнівське самоврядування "Шкільна співдружність" існує у гімназії понад 15 років. Гра, інновації та натхнення - складові кожної справи школярів. А керує діяльністю "Співдружності" Микола Плохий. Він же - незмінний ведучий засідань альманаху "Гармонія".

Галина Тарасова, педагог-організатор гуманітарної гімназії № 2: "Микола - голова ради "Шкільної співдружності". Він у нас у раді - перша величина! Дуже хороший хлопчик. Обирали ми його у грі "Лідер". У нього було декілька суперників, кожний представляв себе як особистість. Показував, як знає роботу нашої "Співдружності", її традиції, різні грані діяльності. Показував свої організаторські здібності".

У "Гармонії" кожний учасник - обдарований. Граційна Євгенія Ординська завжди радує школярів своїми хореографічними здібностями. Анна Фурман захоплюється бісероплетінням. Наталія Сєтнік - вишивками.

На засідання дебат-клубу "Лідер" приїхали гімназисти з Баранівки. Проблема обговорення серйозна - "ООН є неефективною".

Вчителі з Новоград-Волинського говорять: у бердичівлян є чому повчитися. У другій гімназії вони знайомилися із досвідом з різних проблем виховання на семінарі-практикумі та засіданні майстер-класу. Вчителі Людмила Нікуляк та Оксана Матвіюк організували роботу у малих групах.

Валентина Найдюк, спеціаліст управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради: "Саме досвід бердичівлян такої потужної галузі, як педагогічна, буде позитивним для нас. Він є позитивом. Ця зустріч несе тільки хороші емоції. Сюди приїхали освітяни Новоград-Волинського: керівники навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, вчителі української мови - найактивніші учасники виховного процесу".

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0