Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До 22-річниці виведення радянських військ з Афганістану бердичівські афганці отримали подарунки

Time Додано: субота, 12 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

У ці дні бердичівляни згадуватимуть своїх земляків, котрих забрала з собою війна в Афганістані та вшановуватимуть тих, кому вдалося живим повернутися з чужої країни. Говоритимуть про незрозумілість тієї війни, про сумлінне виконання радянськими військовими свого обов’язку, про силу духу і безстрашшя... Серед тих, хто підніматиме чарку за загиблих друзів та згадуватиме озвірілих душманів будуть і ось ці люди — інваліди та учасники бойових дій в Афганістані, їхні дружини, діти, вдови. Традиційно, коли наближаються День виведення радянських військ з Афганістану та 23 лютого, у залі кінотеатру ім. Фрунзе представники міської влади вручають їм продуктові набори, конверти з матеріальною допомогою, а деяким — медалі.

До 22-річниці виведення радянських військ з Афганістану бердичівські афганці отримали подарунки

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Нехай поряд із вами завжди будуть люди, які надаватимуть вам підтримку. По мірі можливості – і протягом року, і у ці дні – таку підтримку вам надає міська влада. Ми досить тісно співпрацюємо зі Спілкою воїнів Афганістану та міською спілкою інвалідів війни і Збройних Сил. У Бердичеві намагаються робити все, аби і сьогоднішнє, і прийдешнє покоління знало про тих людей, для яких слова «честь», «обов’язок», «патріотизм» були не просто словами, а суттю життя.”

Подібна допомога їм необхідна, кажуть афганці. Раніше вони були більше захищені законодавчо, нині інша формація, кажуть, інше розуміння їхніх проблем. Але вони звикли тримати оборону, тому й збираються у спілки й об’єднання...

Олексій Чічук, голова обласного об’єднання інвалідів війни та збройних сил: “Основною задачею нашої організації є виховання молоді на традиціях учасників бойових дій, учасників війни. Ми маємо готувати собі зміну, адже, не дай Бог, складеться якась певна ситуація – хто буде захищати Батьківщину? А молодь має знати, що вони українці. Вони повинні виховуватися на авторитеті батьків і дідів, цінити їхні традиції.”

Гість із Житомира позитивно оцінює співробітництво бердичівського осередку об’єднання інвалідів з міською владою. Воно утворює гарну ауру, в якій, сподівається, належним чином виховуватиметься молоде покоління бердичівлян.

Олексій Чічук, голова обласного об’єднання інвалідів війни та збройних сил: “Ми надзвичайно задоволені своєю співпрацею із міською владою, у нас ніколи не було конфліктів, не виникало жодних непорозумінь у вирішенні тих, чи інших питань. Наша організація в області чи не єдина, яка фінансується з міського бюджету, тому нам не потрібно докладати особливих зусиль і дуже про щось просити посадовців, аби вони щось вирішили. Не всюди, знаєте, таке розуміння існує. Це говорить про те, що людина, яка займає посаду міського голови, відчуває проблеми інвалідів.”

15 лютого, о 10-й ранку, усі, хто носить у серці пам’ять про афганську війну, зберуться на Червоній Горі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, аби вшанувати безсмертний подвиг своїх батьків, друзів, земляків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0