Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До 17 -ї річниці ЗСУ в 26-й Бердичівській артилерійській бригаді відкрили місячник оборонно-масової роботи

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

В урочистій церемонії відкриття взяли участь представники міської влади, товариства сприяння обороні України, ветеранських організацій, військові, учні та студенти навчальних закладів. Бердичів був і залишається містом, де військово-патріотичному вихованню молоді приділяється значна увага, переконаний заступник міського голови Іван Демусь.

До 17 -ї річниці ЗСУ в 26-й Бердичівській артилерійській бригаді відкрили місячник оборонно-масової роботи

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Допризовна молодь Бердичева завжди мала за зразок успіхи кращих бойових з’єднань, які дислокувалися у місті. Хочу висловити подяку командуванню 26 артбригади, нашим ветеранам, ТСОУ, керівникам навчальних закладів за активну участь у проведенні місячника оборонно-масової роботи.»

Той, хто служитиме у лавах української армії, має знати, в яких умовах живуть військові, що їдять, на чому їздять, із чого стріляють, вважає голова міськрайонної організації товариства сприяння обороні України Олександр Федорчук. Протягом місяця за сприяння товариства юнаки та дівчата братимуть участь у низці заходів, серед яких і зустрічі з ветеранами.

Олександр Федорчук, голова міськрайонної організації ТСОУ: «Ради ветеранів міста та району «закріпила» за первинними організаціями ТСОУ своїх представників, які поділяться із молоддю своїми спогадами та життєвим досвідом. Крім цього, у ході місячника проводитимуться різні змагання... Тобто, традиції нашого міста підтримуються і наша молодь розуміє свій патріотичний обов’язок.»

Завершилася офіційна частина проходженням урочистого маршу особовим складом 26-ї Бердичівської артилерійської бригади.

Традиційно у день відкриття місячника оборонно-масової роботи артилеристи влаштували для молоді День відкритих дверей. Окрім КПП, казарм та солдатської їдальні, юнаки та дівчата відвідали Музей бойової слави 26-ї бригади, де ознайомилися з історією становлення військової частини та збройних сил незалежної України, а також із чисельними експонатами.

Не менш цікавою виявилася екскурсія технічним парком частини. Зовнішній вигляд та параметри самохідної гаубиці 2С-19 справляють враження, говорять учні. Із розповіді військового вони дізналися, що 2С-19 спроможна знешкоджувати засоби ядерного та хімічного нападу, живу силу та оборонні об’єкти ворога.

Володимир Бутенко, учень ЗОШ № 11: «Наша армія готова приймати будь-який удар з боку потенційного ворога і дати гідну відсіч... У вітчизняних збройних силах добре годують, гарно відпочивають, мешкають у комфортних умовах. Якщо ж ми перейдемо на контрактну форму служби, то це, на мою думку, буде й взагалі добре. Так роблять у більшості країн світу.»

Катерина Кошарська, учениця ЗОШ № 11: «Армія завжди була для мене чимось цікавим та незвіданим. Інколи мені здається, що я навіть би хотіла спробувати послужити нарівні із чоловіками. Можливо, все ж таки я вступатиму дол військового училища, щоб проходити службу в сучасних ЗСУ. Не дивлячись на те, що я дівчина.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0