Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До 1-го жовтня бердичівська тепломережа має погасити борг у 20 млн. грн.

Time Додано: середа, 14 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Із боргом у 20 млн. грн. завершує опалювальний сезон Бердичівська тепломережа. Шляхи виходу із цієї критичної ситуації, як її охарактеризував міський голова, шукали на засіданні міськвиконкому.

До 1-го жовтня бердичівська тепломережа має погасити борг у 20 млн. грн.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Сьогодні у міського бюджету боргів за минулий опалювальний сезон немає. На жаль, виникла заборгованість державного бюджету у 1млн. 300 тис. грн. Також раніше не було, а зараз є борг у 300 тис. пільг та субсидій, що “живими коштами” направляться підприємствам.»

Велику суму за спожиті енергоносії заборгувало населення міста, зазначив Володимир Пономарчук. На його думку, керівникам і тепломережі, і водоканалу потрібно вести більш жорстку роботу із бердичівлянами. Василь Мазур з цього приводу вважає: в ситуації, що склалася, чимала провина його заступника. Тож до проекту рішень додали:

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Звернути увагу на незадовільну роботу заступника міського голови; забов’язати вжити рішучих заходів з розрахунків і забезпечити ці розрахунки до 01.10.10 Можете вживати популярні, непопулярні заходи, просити, виховувати, застосовувати хірургічні методи. Я Вам даю усі повноваження, але такої ситуації, щоб не було.»

Будь-які пропозиції Володимира Пономарчука щодо погашення боргу та роботи керівників комунальних підприємств міський голова завжди підтримає. Навіть, якщо ці пропозиції будуть найкардинальнішими. Бердичів — друге місто в області після Житомира, що має такі великі борги за спожиті енергоресурси. Тому час припинити ігри, наголосив Василь Мазур, і серйозно братися до роботи.

Іншим питанням, яке розглянули члени виконкому, була робота єдиного реєстраційного центру. Там підприємці Бердичева можуть отримати документальний дозвіл від різних інстанцій міста на початок своєї діяльності. Щоправда, каже заступник міського голови Сергій Онофрійчук, за деякими паперами потрібно їхати до обласного центру. Вирішення цієї проблеми вкотре запропонував Василь Мазур. Потрібно запросити до Бердичева на зустріч із підприємцями тих, чиї офіси знаходяться у Житомирі. Саме це доручення міський голова наказав виконати заступнику вже найближчим часом.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0