Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

До 1-го жовтня бердичівська тепломережа має погасити борг у 20 млн. грн.

Time Додано: середа, 14 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із боргом у 20 млн. грн. завершує опалювальний сезон Бердичівська тепломережа. Шляхи виходу із цієї критичної ситуації, як її охарактеризував міський голова, шукали на засіданні міськвиконкому.

До 1-го жовтня бердичівська тепломережа має погасити борг у 20 млн. грн.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Сьогодні у міського бюджету боргів за минулий опалювальний сезон немає. На жаль, виникла заборгованість державного бюджету у 1млн. 300 тис. грн. Також раніше не було, а зараз є борг у 300 тис. пільг та субсидій, що “живими коштами” направляться підприємствам.»

Велику суму за спожиті енергоносії заборгувало населення міста, зазначив Володимир Пономарчук. На його думку, керівникам і тепломережі, і водоканалу потрібно вести більш жорстку роботу із бердичівлянами. Василь Мазур з цього приводу вважає: в ситуації, що склалася, чимала провина його заступника. Тож до проекту рішень додали:

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Звернути увагу на незадовільну роботу заступника міського голови; забов’язати вжити рішучих заходів з розрахунків і забезпечити ці розрахунки до 01.10.10 Можете вживати популярні, непопулярні заходи, просити, виховувати, застосовувати хірургічні методи. Я Вам даю усі повноваження, але такої ситуації, щоб не було.»

Будь-які пропозиції Володимира Пономарчука щодо погашення боргу та роботи керівників комунальних підприємств міський голова завжди підтримає. Навіть, якщо ці пропозиції будуть найкардинальнішими. Бердичів — друге місто в області після Житомира, що має такі великі борги за спожиті енергоресурси. Тому час припинити ігри, наголосив Василь Мазур, і серйозно братися до роботи.

Іншим питанням, яке розглянули члени виконкому, була робота єдиного реєстраційного центру. Там підприємці Бердичева можуть отримати документальний дозвіл від різних інстанцій міста на початок своєї діяльності. Щоправда, каже заступник міського голови Сергій Онофрійчук, за деякими паперами потрібно їхати до обласного центру. Вирішення цієї проблеми вкотре запропонував Василь Мазур. Потрібно запросити до Бердичева на зустріч із підприємцями тих, чиї офіси знаходяться у Житомирі. Саме це доручення міський голова наказав виконати заступнику вже найближчим часом.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0