Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

ДНЗ «Мальва» святкує 30-річчя

Time Додано: субота, 20 жовт. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Дошкільний навчальний заклад «Мальва» відзначив 30-річчя. Говорячи про садочок, його працівники називають свій 27-й рідним. Екскурсія по закладу – зустріч із домашнім затишком, визнають батьки вихованців. Тут кожна група – маленька казкова країна. У старшій «Б» під керівництвом Наталії Солом’янюк діти вчаться грамоті за методикою кубиків Миколи Зайцева. Через гру маленькі дослідники опановують таємниці мови. Досвідчені та молоді фахівці кажуть, що родинні стосунки у колективі «Мальви» надихають їх на творчість.

ДНЗ «Мальва» святкує 30-річчя

Наталія Солом’янюк, вихователь старшої «Б» групи ДНЗ № 27: « Я вдячна долі, що звела мене з цими людьми. Мені приємно приходити у дитячий садочок, починати тут свій робочий день. Приємно чекати тут моїх діток. Кожного ранку вітатися з колегами».

Юлія Рибакова, психолог ДНЗ № 27: « Це, дійсно, той заклад, який не хочеться залишати. Тому що тут створена така атмосфера. Душа садочка – його колектив. Коли сюди приходиш, минають усі негаразди. Тут така доброзичлива атмосфера, що хочеться працювати».

Педагоги садка намагаються не лише навчати дошкільнят, а й виховувати у них людяність. У кожній з 6 груп – живий куточок. Малята доглядають папуг, канарок та рибок. По черзі кормлять кроликів Філімошку і Маню. У дошкільному закладі гармонійний розвиток дітей здійснюють через творчу діяльність. Вони тут виховуються в атмосфері добра та краси. Разом з батьками з природного матеріалу та дарів осені виготовляють різні композиції та фігурки. У холах постійно змінюються виставки дитячих робіт. Є у садочку і музей народознавства. Експонати до нього збирали усі разом: діти, батьки та працівники закладу. Тут - різні предмети етнографії та декоративно-ужиткового мистецтва. За 30 років існування садочок досяг чимало хорошого, відмітили на святковій урочистості гості з управління освіти, батьки і представники різних громадських організацій. Та головний здобуток працівників «Мальви», говорить заступник міського голови Іван Демусь, - атмосфера доброзичливості у садочку.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Вони зростають тут здоровими, навчаються азам науки, готуються до школи. Саме головне – у них виховують повагу до батьків, любов до рідного міста. Тут формують справжніх патріотів Бердичева».

До численних відзнак праці колективу закладу приєдналися нові Листи подяки та дарунки. Маленькі дошкільнята вітали своїх вихователів майстерним виконанням концертних номерів. Найкраща нагорода, кажуть педагоги, - повага їхніх вихованців. Маринка теж поздоровляє свій улюблений садочок.

Марина Ліпецька, вихованка старшої «А» групи ДНЗ №27: «Хочу йому побажати щастя та здоров’я. Щоб він був завжди такий хороший. Щоб розважав дітей, які його дуже люблять».

Вихователі закладу – люди талановиті. Недарма тут такі здібні діти. Ансамбль «Дзвіночок» грає на 10 інструментах.

Майя Хворостяна, інструктор з фізичної культури ДНЗ №27: «Дуже цікаво проходять вечори відпочинку, які готує наш талановитий музкерівник Тетяна Бондарчук. Приймають участь і дорослі, і діти. Дуже здібні у нас вихователі. Цікаві готують номери художньої самодіяльності».

Серце «Мальви» - її керівник Людмила Осінська. Кожного у колективі вона характеризує як найкращого фахівця. Пишається своїми співробітниками і традиціями закладу.

Людмила Осінська, завідуюча ДНЗ № 27: «Наших перших вихованців прийняли досвідчені люди. Перша завідуюча – Ірина Царишина. Вона зараз водить сюди свою правнучку Лізочку. Раїса Савчук привела до нас другого онука. Приходить до нас й інші вихователі, які тут працювали. Ми раді зустрічати їх. Нас не забувають Т. Козловська, О. Домбровська, К. Гедзь та інші».

Стоячи вітали усі присутні на 30-річчі «Мальви» першу завідуючу дошкільного закладу Ірину Царишину.

Серед гостей урочистості – випускники садочка. Тетяна Ігнатенко дарувала своїм вихователям натхненну пісню про Бердичів.

Усі присутні на святі, кого доля пов’язала з 27 садочком, народженим під знаком Мальви, стверджують: тут дітям затишно і радісно.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0