Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Для вас, бердичівлянки: офіційно відкрито Центр жінки

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Майже через 9 місяців після здачі в експлуатацію у Бердичеві “народився” довгоочікуваний об’єкт. Відтепер місто має Центр жінки, один з кращих подібних закладів на Україні, зазначили гості на його відкритті. Це було мрією сотень бердичівлян, але хтозна, чи була б вона втілена у життя, якби не постійна підтримка багатьох людей.

Для вас, бердичівлянки: офіційно відкрито Центр жінки

Анатолій Терефеєв, головний лікар бердичівської ЦМЛ: “Хочу від нашого більш ніж півторитисячного колективу висловити щирі слова вдячності облдержадміністрації, обласному управлінню охорони здоров’я, міській владі, колективу проектного Житомирського інституту, бригаді будівельників”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми півроку тому закінчили будівництво. Але щоб сьогодні мати ці урочистості, треба було ще багато працювати. Я хочу подякувати Сергію Миколайовичу Рижуку за те, що він зробив усе, щоб ми отримали гарне медичне обладнання.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, який цього ж дня встиг побувати на закладенні першого каменю бердичівського м’ясопереробного заводу, переконаний: будувати треба так, як іде саме життя.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: “Народжується нова людина... Де вона має народитися? У найкращому пологовому будинку. Тому ми скрізь будуємо спочатку такі будинку. Потім дитина росте, де вона має бути? У дитсадку, потім у школі, інституті, на підприємстві, наприклад, на м’ясокомбінаті. Саме головне, щоб мама і дитина були здорові. Знаєте, мені подобається спостерігати, коли йде вулицею вагітна жінка, яка несе у собі дитину, або коли мама з візочком іде, а в ньому двоє немовлят. Оце клас! Так що хай так буде”.

Гості перерізали червону стрічку і попрямували оглядати медичну установу. Коли ще, як не в день відкриття, кожен бажаючий може безперешкодно зазирнути до тих кабінетів, куди вже завтра доступ буде обмежений.

У нову будівлю переселились жіноча консультація та акушерське відділення міської лікарні, тож відтепер про жінку і її майбутню дитину турбуватимуться в одному приміщенні. Лікарі не приховують: вони теж раді поліпшеним умовам праці.

Людмила Самолюк, лікар акушер-гінеколог: “Ми дуже вдячні усім, хто допоміг нам перейти в це приміщення. Нарешті за стільки років ми його маємо та сучасне устаткування. Хочу запевнити всіх жінок нашого міста, що ми докладемо усіх зусиль, щоб вони приходили сюди із задоволенням і не раз”.

Перші відвідувачки не забарились: жінки та дівчата відчули переваги Центру ще до його відкриття. З минулого тижня лікарі почали вести тут прийом, одночасно, кажуть, і заселялися. Центр жінки став справжнім подарунком для усіх бердичівлянок.

Ірина Іщенко, відвідувачка Центру жінки: “Тут дуже гарно, ми довго чекали відкриття. Я із задоволенням приходитиму сюди”.

Наталія Рачкінда, відвідувачка Центру жінки: “Тут набагато естетичніше і охайніше, сучасний інтер’єр, мені подобається”.

Гарні умови, сучасне устаткування та помітний затишок, що панує у будівлі, до душі і тим, хто вже має дітей.

Ірина Щербань, відвідувачка Центру жінки: “Поки що тільки рік після пологів минув, наразі іншу вагітність не плануємо. Але дивлячись на таке приміщення, хочеться ще!”.

Центр обійшовся майже у 10 мільйонів гривень з державного, обласного та міського бюджетів, самого обладнання та апаратури придбано на три мільйони. У закладі облаштовано кабінет ультразвукової діагностики, 6 індивідуальних пологових залів, 20 палат з унікальною системою вентиляції, кімнати особистої гігієни. Також тут знаходиться блок інтенсивної терапії новонароджених, операційна, цілодобовий пост акушерів-гінекологів та неонатологів, денний стаціонар.

За інформацією медиків, у Бердичеві протягом року відбувається 1200 пологів. Будівничі закладу сподіваються, що віднині цей показник зростатиме і що композиція лелечого гнізда біля входу в Центр буде не тільки прикрасою, а й символом багатого на дітей щасливого сімейного вогнища.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0