Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Для вас, бердичівлянки: офіційно відкрито Центр жінки

Time Додано: середа, 27 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Майже через 9 місяців після здачі в експлуатацію у Бердичеві “народився” довгоочікуваний об’єкт. Відтепер місто має Центр жінки, один з кращих подібних закладів на Україні, зазначили гості на його відкритті. Це було мрією сотень бердичівлян, але хтозна, чи була б вона втілена у життя, якби не постійна підтримка багатьох людей.

Для вас, бердичівлянки: офіційно відкрито Центр жінки

Анатолій Терефеєв, головний лікар бердичівської ЦМЛ: “Хочу від нашого більш ніж півторитисячного колективу висловити щирі слова вдячності облдержадміністрації, обласному управлінню охорони здоров’я, міській владі, колективу проектного Житомирського інституту, бригаді будівельників”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми півроку тому закінчили будівництво. Але щоб сьогодні мати ці урочистості, треба було ще багато працювати. Я хочу подякувати Сергію Миколайовичу Рижуку за те, що він зробив усе, щоб ми отримали гарне медичне обладнання.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, який цього ж дня встиг побувати на закладенні першого каменю бердичівського м’ясопереробного заводу, переконаний: будувати треба так, як іде саме життя.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: “Народжується нова людина... Де вона має народитися? У найкращому пологовому будинку. Тому ми скрізь будуємо спочатку такі будинку. Потім дитина росте, де вона має бути? У дитсадку, потім у школі, інституті, на підприємстві, наприклад, на м’ясокомбінаті. Саме головне, щоб мама і дитина були здорові. Знаєте, мені подобається спостерігати, коли йде вулицею вагітна жінка, яка несе у собі дитину, або коли мама з візочком іде, а в ньому двоє немовлят. Оце клас! Так що хай так буде”.

Гості перерізали червону стрічку і попрямували оглядати медичну установу. Коли ще, як не в день відкриття, кожен бажаючий може безперешкодно зазирнути до тих кабінетів, куди вже завтра доступ буде обмежений.

У нову будівлю переселились жіноча консультація та акушерське відділення міської лікарні, тож відтепер про жінку і її майбутню дитину турбуватимуться в одному приміщенні. Лікарі не приховують: вони теж раді поліпшеним умовам праці.

Людмила Самолюк, лікар акушер-гінеколог: “Ми дуже вдячні усім, хто допоміг нам перейти в це приміщення. Нарешті за стільки років ми його маємо та сучасне устаткування. Хочу запевнити всіх жінок нашого міста, що ми докладемо усіх зусиль, щоб вони приходили сюди із задоволенням і не раз”.

Перші відвідувачки не забарились: жінки та дівчата відчули переваги Центру ще до його відкриття. З минулого тижня лікарі почали вести тут прийом, одночасно, кажуть, і заселялися. Центр жінки став справжнім подарунком для усіх бердичівлянок.

Ірина Іщенко, відвідувачка Центру жінки: “Тут дуже гарно, ми довго чекали відкриття. Я із задоволенням приходитиму сюди”.

Наталія Рачкінда, відвідувачка Центру жінки: “Тут набагато естетичніше і охайніше, сучасний інтер’єр, мені подобається”.

Гарні умови, сучасне устаткування та помітний затишок, що панує у будівлі, до душі і тим, хто вже має дітей.

Ірина Щербань, відвідувачка Центру жінки: “Поки що тільки рік після пологів минув, наразі іншу вагітність не плануємо. Але дивлячись на таке приміщення, хочеться ще!”.

Центр обійшовся майже у 10 мільйонів гривень з державного, обласного та міського бюджетів, самого обладнання та апаратури придбано на три мільйони. У закладі облаштовано кабінет ультразвукової діагностики, 6 індивідуальних пологових залів, 20 палат з унікальною системою вентиляції, кімнати особистої гігієни. Також тут знаходиться блок інтенсивної терапії новонароджених, операційна, цілодобовий пост акушерів-гінекологів та неонатологів, денний стаціонар.

За інформацією медиків, у Бердичеві протягом року відбувається 1200 пологів. Будівничі закладу сподіваються, що віднині цей показник зростатиме і що композиція лелечого гнізда біля входу в Центр буде не тільки прикрасою, а й символом багатого на дітей щасливого сімейного вогнища.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0