Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

DJUICE оголошує старт чемпіонату

Time Додано: вівторок, 18 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

У місті стартував кваліфікаційний етап 3-го Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футболу «DJUICE ГОЛ 2008». По всій країні участь ньому візьмуть учні 6-8 класів, які представлятимуть більше 2 000 шкіл. У спортивній залі заводу «Прогрес» мали виявити 8 кращих команд, які пройдуть до 2-го, Міського, етапу. На самому початку довгого шляху до перемоги на учасників чемпіонату очікували не зовсім складні вправи. Школярі мали забити м’яча у пусті ворота із центру поля, безперервно якомога більше набити його протягом хвилини та чим найшвидше провести м’яча змійкою.

DJUICE оголошує старт чемпіонату

Потрапити до шкільної команди, яка за правилами складається із сімох чоловік, було нелегко, зізнаються вчителі. Усі бажаючі проходили жорсткий відбір.

Валентин Ганоль вчитель фівиховання ЗОШ № 5: “Приходится “отсеивать” среди большого количества ребят. Много есть недовольных, но в команду, естественно, попадают сильнейшие... Мои ребята выступили на достойном уровне. Конечно, чувствуется небольшое волнение, но перед соревнованиями это бывает... Думаю, что в число 8 сильнейших команд мы попадем, чтобы уже непосредственно сражаться за призовые места.”

Суддівська колегія оцінювала виконання вправ за системою балів, сума яких визначала подальшу участь команди у наступних етапах чемпіонату. Більшість учасників досить непогано вправлялася із м’ячем. Напевне, позначилася загальновідома любов хлопчаків до футболу. У деяких вона з’явилася не так вже й давно.

Олексій Якіна учень ЗОШ № 7: “Потрапити сюди було не дуже легко, у нас була велика кількість бажаючих. Я займаюся футболом не дуже давно і до сьогодні не так вже ним і захоплювався. Сьогодні бачу, що є сильніші команди, ніж наша, але думаю, що ми прорвемося...”

Проявити себе учасники чемпіонату могли не тільки під час ударів по воротах чи жонглювання м’ячем. Своє ставлення до улюбленої гри талановита молодь також демонструвала пензлем та фарбами. Лише одна серед представлених стінгазет поїде до Києва, де визначать найоригінальнішу. Вже відомі двоє ймовірних кандидатів – це стінгазети 6-ї та 7-ї шкіл.

На відміну від минулорічних змагань серед учасників не було жодної дівчини. Одна із вболівальниць, Ірина Рудніцька, яка не увійшла до команди, тому що навчається вже у 9-му класі, із задоволенням згадує

«DJUICE ГОЛ 2007».

Ірина Рудніцька учениця ЗОШ № 8: “Того року я грала у DJUICE ГОЛ за 8-му школу разом із нашими хлопцями. Усі показали себе гідно. Ми добре виступили на змаганнях, гарно грали...”

Зі слів багатьох вчителів фізвиховання, дані змагання – гарна можливість проявити себе, особливо тим учням, які не займаються у ДЮСШ.

Олег Лавренов вчитель фізвиховання ЗОШ № 6: “Враження від турніру найприємніші. У минулому році ми зупинилися на крок від поїздки до Києва, цьогоріч також намагатимемося виступити якомога краще. Також до вподоби те, що тут проводиться конкурс серед стінгазет...”

За рішенням суддів, влучніше за всіх по воротах били учні ЗОШ № 1. Переможцями у жонглюванні м’ячем стали представники 10-ї школи, рекорд – 140 ударів за хвилину належить учню цієї школи Ігорю Середюку. Швидше за всіх із м’ячем подолав змійку Ярослав Квятківський (школа № 1), у командному заліку кращими стали учні 15-ї школи. За попередніми підрахунками, до кращої «вісімки» команд увійшли: 10, 1, 11, 5, 6, 17 та 15 школи, а також 2-га гуманітарна гімназія.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0