Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Time Додано: вівторок, 05 груд. 2017, 16:10 ( 8 дн. назад )

Спортивна зала Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права приймала міську першість із волейболу. У рамках спартакіади учнів між собою зустрічалися дівочі збірні. Організатори поділили команди-учасниці на дві групи: до 1-ї увійшли волейболістки з 17-ї школи, 11-ї та ліцею № 15, до 2-ї – учениці школи № 12, № 5 та № 1. Прем’єрний день ігор віддали першій трійці: програвши у двох поєдинках, на останнє місце у групі спустилися волейболістки 11-ї школи (вони боротимуться за 5-6 місце з аутсайдером другої групи). За те, аби вийти у лідери групи, а значить і до фіналу, довелося боротися ліцеїсткам та представницям 17-ї школи.

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Хто подає, того і перемога, зазвичай жартують досвідчені майстри волейболу з новачків. У чомусь це правило справдилося, а чомусь, таки й ні. Гра із самого початку не виглядала нудною, а з кожною хвилиною, з кожною подачею чи вдалою комбінацією дійство на майданчику вибухало все більшими децибелами. Ситуація загострилася до максимуму, коли у другій зустрічі 17-та відігралася за поразку у попередній грі.

І ось третя, вирішальна, дуель. У ній вистачало всього – і красивих потужних подач, і самовідданості по обидва боки сітки. Після кожного здобутого очка стіни зали стрясалися від загальної радості: дівчата підскакували, хапалися за голови, виробляли у повітрі щось неймовірне. Так сталося, що більше за своїх суперниць радіти довелося волейболісткам із 15-го ліцею. Зрештою, вони таки перемогли представниць району М’ясокомбінату.

Переможниця волейбольної спартакіади серед дівчат визначиться за два дні. А далі черга демонструвати свої навички у цій стрімкій і повітряній грі дійде до хлопців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0