Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Time Додано: вівторок, 05 груд. 2017, 16:10 ( 6 міс. назад )

Спортивна зала Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права приймала міську першість із волейболу. У рамках спартакіади учнів між собою зустрічалися дівочі збірні. Організатори поділили команди-учасниці на дві групи: до 1-ї увійшли волейболістки з 17-ї школи, 11-ї та ліцею № 15, до 2-ї – учениці школи № 12, № 5 та № 1. Прем’єрний день ігор віддали першій трійці: програвши у двох поєдинках, на останнє місце у групі спустилися волейболістки 11-ї школи (вони боротимуться за 5-6 місце з аутсайдером другої групи). За те, аби вийти у лідери групи, а значить і до фіналу, довелося боротися ліцеїсткам та представницям 17-ї школи.

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Хто подає, того і перемога, зазвичай жартують досвідчені майстри волейболу з новачків. У чомусь це правило справдилося, а чомусь, таки й ні. Гра із самого початку не виглядала нудною, а з кожною хвилиною, з кожною подачею чи вдалою комбінацією дійство на майданчику вибухало все більшими децибелами. Ситуація загострилася до максимуму, коли у другій зустрічі 17-та відігралася за поразку у попередній грі.

І ось третя, вирішальна, дуель. У ній вистачало всього – і красивих потужних подач, і самовідданості по обидва боки сітки. Після кожного здобутого очка стіни зали стрясалися від загальної радості: дівчата підскакували, хапалися за голови, виробляли у повітрі щось неймовірне. Так сталося, що більше за своїх суперниць радіти довелося волейболісткам із 15-го ліцею. Зрештою, вони таки перемогли представниць району М’ясокомбінату.

Переможниця волейбольної спартакіади серед дівчат визначиться за два дні. А далі черга демонструвати свої навички у цій стрімкій і повітряній грі дійде до хлопців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0