Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Time Додано: вівторок, 05 груд. 2017, 16:10 ( 11 міс. назад )

Спортивна зала Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права приймала міську першість із волейболу. У рамках спартакіади учнів між собою зустрічалися дівочі збірні. Організатори поділили команди-учасниці на дві групи: до 1-ї увійшли волейболістки з 17-ї школи, 11-ї та ліцею № 15, до 2-ї – учениці школи № 12, № 5 та № 1. Прем’єрний день ігор віддали першій трійці: програвши у двох поєдинках, на останнє місце у групі спустилися волейболістки 11-ї школи (вони боротимуться за 5-6 місце з аутсайдером другої групи). За те, аби вийти у лідери групи, а значить і до фіналу, довелося боротися ліцеїсткам та представницям 17-ї школи.

Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам Дівочий волейбол у Бердичеві: емоційно, «подавально» і всупереч прикметам

Хто подає, того і перемога, зазвичай жартують досвідчені майстри волейболу з новачків. У чомусь це правило справдилося, а чомусь, таки й ні. Гра із самого початку не виглядала нудною, а з кожною хвилиною, з кожною подачею чи вдалою комбінацією дійство на майданчику вибухало все більшими децибелами. Ситуація загострилася до максимуму, коли у другій зустрічі 17-та відігралася за поразку у попередній грі.

І ось третя, вирішальна, дуель. У ній вистачало всього – і красивих потужних подач, і самовідданості по обидва боки сітки. Після кожного здобутого очка стіни зали стрясалися від загальної радості: дівчата підскакували, хапалися за голови, виробляли у повітрі щось неймовірне. Так сталося, що більше за своїх суперниць радіти довелося волейболісткам із 15-го ліцею. Зрештою, вони таки перемогли представниць району М’ясокомбінату.

Переможниця волейбольної спартакіади серед дівчат визначиться за два дні. А далі черга демонструвати свої навички у цій стрімкій і повітряній грі дійде до хлопців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0