Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дівчата із 17-ї школи витанцювали І місце на обласному фестивалі-конкурсі "Великодні дзвони"

Time Додано: субота, 18 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Чого б цей гурт назвали "Сенсацією", якщо - не для перемог на різного роду мистецьких форумах? Дівчата із ЗОШ № 17 не раз витанцьовували перші місця на фестивалях та конкурсах у Бердичеві, їхні таланти знають та цінують далеко за його межами. Чисельні грамоти й дипломи вихованки Жанни Кабанчук здобували і "сенсаційним" складом, і разом із рештою учасників хореографічного ансамблю "Яринка", до якого входить гурт. Нещодавно танцюристок із 17-ї школи вперше побачили у Житомирі, на обласному фестивалі-конкурсі "Великодні дзвони". Близько 200 учасників, майже десяток номінацій... Однієї хореографії три види - бальна, народна, сучасна... В останній - виступали наші землячки, представивши до уваги журі композиції "Феєрія" та "У ногу із життям". Танцювали так, що не залишили шансів іншим учасникам фестивалю, "феєрично" прокрокувавши до І-го місця.

Дівчата із 17-ї школи витанцювали І місце на обласному фестивалі-конкурсі "Великодні дзвони"

Аліна Савчук, учасниця гурту "Сенсація" (ЗОШ № 17): "Ми навіть не очікували, що здобудемо перемогу, адже там було дуже багато достойних колективів. Але ми це зробили. Для того, щоб чогось досягти, треба працювати й танцювально удосконалюватися."

За усіма учасниками фестивалю, розповідає Жанна Кабанчук, прискіпливо спостерігали викладачі Житомирського училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка: юні таланти ж бо є потенційними студентами закладу. Спілкування за допомогою танцю із досвідченими фахівцями - ще один "плюс" від поїздки дівчат до Житомира.

Жанна Кабанчук, керівник гурту "Сенсація" (ЗОШ № 17): "Ми отримали змогу зустрітися із дітьми, які раніше займалися у нашому ансамблі - Максимом Мушинським, Яною Сивобородько, Оксаною Ашіоловою, Артемом Кабанчуком. Ми усі дружимо між собою і були раді побачити одне одного. Приємно було виступати разом із ними у великому Гала-концерті."

Квітень видався для танцюристок із "Сенсації" щедрим на перемоги та, відповідно, на щільний графік поїздок й виступів. Окрім Житомира учениці 17-ї школи встигли відзначитися і у столиці, в якості однієї з груп підтримок регіонального етапу Всеукраїнського шкільного чемпіонату "DJUICE Фан 2009". Лише один бал став на заваді бердичівлянкам для виходу до національного етапу чемпіонату. Але 2-ге місце серед 16-ти міст України - теж непогано, вважають дівчата, адже головним для них залишається сповна показати себе у танці.

Єлизавета Нановська, учасниця гурту "Сенсація" (ЗОШ № 17): "Нам зовсім трохи не вистачило для перемоги, але ми все одно задоволені поїздкою. А взагалі я дуже рада тим, що займаюся танцями. Заради них я готова ну... майже на усе"

Жанна Кабанчук, керівник гурту "Сенсація" (ЗОШ № 17): "Я хочу сказати про своїх дівчат те, що вони - дружні, талановиті, у них є прагнення до перемоги. Для мене вони - найкращі."

Сьогодні учасники "Сенсації" успішно відпрацьовують "Демі" і "Гранд пліє", "Ронд де жамб партер", "Батман тандю". Непрості перегини корпусу та крутіння діагоналлю виконують із посмішками на обличчях. Наче, знають: чергова перемога - не за горами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0