Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діти з особливими потребами взяли участь у цирковій виставі

Time Додано: п'ятниця, 03 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

“Добро заради добра” — виставу із такою назвою продемонстрували вихованці зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ №5), діти з реабілітаційного центру “Промінчик” та учні п’ятої школи. Традиційно у закладі напередодні Міжнародного дня інвалідів влаштовують уроки доброти та милосердя, а театральне дійство, кажуть вчителі, слугує вінцем усіх заходів. Приділити увагу дітям з особливими потребами до школи завітали люди, які завжди їм допомагають, знаходячи час у своєму графіку, аби зустрітися із цими хлопцями та дівчатами.

Діти з особливими потребами взяли участь у цирковій виставі

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «На такому гарному родинному святі, яке вже стало традиційним, хочеться побажати найголовнішого: здоров’я вам і вашим рідним та близьким, підтримки, щоб поряд з вами були ті люди, які мають добре серце та бажання допомогти.»

Колектив п’ятої школи запрошував до них на День милосердя багатьох людей, от тільки, кажуть, відгукнулися на нього не усі, так само, як і на прохання допомогти.

Світлана Кульбачна, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №5: «Треба відчути чужий біль, відчути, що він такий же, як і твій. Тоді будеш допомагати усім іншим. Діти з обмеженими можливостями такі самі, як і всі інші. Вони також можуть брати участь в усіх заходах, як і діти, які живуть повноцінним життям школи.»

Хвилювання не сходило з облич юних артистів увесь час, впродовж якого тривала вистава. Вони намагалися довести присутнім: діти з особливими потребами можуть та вміють усе. І танцювати, і професійно виконувати ролі, які їм роздали і займатися цирковим мистецтвом

За важку працю, за старанну підготовку та самовідданість дітей нагородили шаленими оплесками. Для артистів, кажуть, це найважливіша грамота. А для людей, які з ними займалися, найбільша нагорода це — самореалізація їхніх вихованців.

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Неможливо передати, як це захоплююче, коли діти з особливими потребами роблять усе те, що й інші. Декілька років тому одна мама запитала мене, чи це мої діти. Так, усі діти з особливими потребами — мої. Я радію за їхні успіхи, за те, що вони виступають у виставах.»

Не обійшлося на цьогорічному Дні милосердя без подарунків. 28 учнів п’ятої школи мають статус дітей з обмеженими можливостями. Вони та вихованці “Промінчика” отримали солодощі від міського голови, депутатів міської ради та від людей, небайдужих до них. Наступного року, сподіваються організатори вистави, таких буде набагато більше.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0