Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діти з особливими потребами взяли участь у цирковій виставі

Time Додано: п'ятниця, 03 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

“Добро заради добра” — виставу із такою назвою продемонстрували вихованці зразкової циркової студії “Жанр” (ЗОШ №5), діти з реабілітаційного центру “Промінчик” та учні п’ятої школи. Традиційно у закладі напередодні Міжнародного дня інвалідів влаштовують уроки доброти та милосердя, а театральне дійство, кажуть вчителі, слугує вінцем усіх заходів. Приділити увагу дітям з особливими потребами до школи завітали люди, які завжди їм допомагають, знаходячи час у своєму графіку, аби зустрітися із цими хлопцями та дівчатами.

Діти з особливими потребами взяли участь у цирковій виставі

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «На такому гарному родинному святі, яке вже стало традиційним, хочеться побажати найголовнішого: здоров’я вам і вашим рідним та близьким, підтримки, щоб поряд з вами були ті люди, які мають добре серце та бажання допомогти.»

Колектив п’ятої школи запрошував до них на День милосердя багатьох людей, от тільки, кажуть, відгукнулися на нього не усі, так само, як і на прохання допомогти.

Світлана Кульбачна, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №5: «Треба відчути чужий біль, відчути, що він такий же, як і твій. Тоді будеш допомагати усім іншим. Діти з обмеженими можливостями такі самі, як і всі інші. Вони також можуть брати участь в усіх заходах, як і діти, які живуть повноцінним життям школи.»

Хвилювання не сходило з облич юних артистів увесь час, впродовж якого тривала вистава. Вони намагалися довести присутнім: діти з особливими потребами можуть та вміють усе. І танцювати, і професійно виконувати ролі, які їм роздали і займатися цирковим мистецтвом

За важку працю, за старанну підготовку та самовідданість дітей нагородили шаленими оплесками. Для артистів, кажуть, це найважливіша грамота. А для людей, які з ними займалися, найбільша нагорода це — самореалізація їхніх вихованців.

Тимофій Клим, директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: «Неможливо передати, як це захоплююче, коли діти з особливими потребами роблять усе те, що й інші. Декілька років тому одна мама запитала мене, чи це мої діти. Так, усі діти з особливими потребами — мої. Я радію за їхні успіхи, за те, що вони виступають у виставах.»

Не обійшлося на цьогорічному Дні милосердя без подарунків. 28 учнів п’ятої школи мають статус дітей з обмеженими можливостями. Вони та вихованці “Промінчика” отримали солодощі від міського голови, депутатів міської ради та від людей, небайдужих до них. Наступного року, сподіваються організатори вистави, таких буде набагато більше.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0